X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Dzień, w którym skończyła się historia

Amerykański politolog Francis Fukuyama powiedział, że 9 listopada 1989 roku "skończyła się historia". Tamtego dnia runął Mur Berliński.
Mur Berliński
Mur BerlińskiFoto: Shutterstock.com/michelangeloop
O Audycji
Tytuł Muzyczna historia świata 5 listopada godz. 10:38
Prowadzący Dariusz Rosiak
Opis

– Bardzo szybko pojawiły się w kulturze, a zwłaszcza w muzyce, głosy, które podważały ten nastrój święta. Pojawili się artyści, którzy mówili: "OK, runął mur, ale wolności wciąż nie mamy" – opowiada Dariusz Rosiak.

Jacy artyści studzili nastroje po upadku Muru Berlińskiego? Dlaczego wiele utworów, pisanych z innych przyczyn, zostało symbolami tego wydarzenia? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

Playlista
Tagi

Playlista