X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Zielone jajka sadzone" Dr. Seussa do spróbowania na platformach streamingowych

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2019 11:35
– "Kto zje zielone jajka sadzone?" to tytuł ekranizacji książki Dr. Seussa, tego samego, który dał nam zielonego Grincha nienawidzącego świąt Bożego Narodzenia – zapowiada Łukasz Adamski. Animację można oglądać na popularnym serwisie streamingowym od 8 listopada.
Audio
  • Seriale animowane dla dzieci i nie tylko (Adamski seryjny/Trójka)
Kadr z serialu animowanego Kto zje zielone jajka sadzone?
Kadr z serialu animowanego "Kto zje zielone jajka sadzone?"Foto: mat. promocyjne

– Dawno nie widziałem tak pełnego ironii serialu dla dzieci, który nie nudziłby też dorosłych, a jednocześnie brak jest w nim irytującego, ideologicznego, podprogowego przekazu, którym w ostatnich latach jest wypełniony, chociażby Disney – ocenia autor audycji.

Co wspólnego z fabułą serialu mają tytułowe zielone jajka sadzone? Kto użyczył głosu głównym postaciom kreskówki w jej oryginalnej wersji? O jakiej jeszcze, tym razem skierowanej do dorosłych widzów, animacji wspomina Łukasz Adamski? Zapraszamy do słuchania!

***

Tytuł audycji: Adamski seryjny
Prowadzi: Łukasz Adamski
Data emisji: 19.11.2019
Godzina emisji: 11.31

mat. prasowe/kr/ml

­

Czytaj także

"Prawi Gemstonowie", czyli teleewangeliści w krzywym zwierciadle

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2019 11:32
– Pojawił się właśnie nowy serial opowiadający o rodzinie teleewangelistów z tak zwanego Megachurcha, czyli wielkiego kościoła ewangelickiego, gdzie showmańskie nabożeństwa wyglądają jak ceremonia rozdania Oscarów – mówi Łukasz Adamski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"The Boys" – superbohaterowie na opak

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2019 11:32
– "The Boys" to opowieść o superherosach, inna niż wszystko, co widzieliście w kinie komiksowym – zapowiada Łukasz Adamski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"The Spy" – historia izraelskiego Jamesa Bonda

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2019 11:35
"Operative 88", "Menasze". Czy te nazwy coś Państwu mówią? To pseudonimy Eliego Cohena, izraelskiego szpiega, legendarnego pracownika Mosadu i pierwszego obywatela Izraela straconego za szpiegostwo, w którego rolę wcielił się Sacha Baron Cohen (sic!) w serialu "The Spy".
rozwiń zwiń