X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

"The Morning Show", czyli kulisy telewizji śniadaniowej

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2019 11:35
"Sukcesja", "Newsroom", "Wolny strzelec", "Christine" – to najważniejsze z tytuły ostatnich lat, które pokazują, ile zła kryje się za fasadą wolnych i niezależnych mediów. 1 listopada dołączył do nich serial "The Morning Show", opowiadający o kulisach polukrowanych brokatem śniadaniowych telewizji.
Audio
  • "The Morning Show" – kim są ludzie, którzy budzą Amerykę?
Kadr z serialu The Morning Show
Kadr z serialu "The Morning Show"Foto: mat. promocyjne

– Mitch Kessler, w którego wcielił się Steve Carell i Alex Levy (Jennifer Aniston) są ulubieńcami Ameryki, którą to budzą każdego ranka od 15 lat. Mają najpopularniejszy śniadaniowy show, są widoczni na wielkich billboardach na Times Square, są królami telewizji. Wszystko pęka, gdy Mitch zostaje oskarżony, a wyrok (oczywiście nie ten sądowy) zapada w ciągu 24 godzin – opowiada Łukasz Adamski.

Z jakim oskarżeniem będzie zmagał się serialowy Mitch Kessler i z jakim skutkiem? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji!

***

Tytuł audycji: Adamski seryjny
Prowadzi: Łukasz Adamski
Data emisji: 5.11.2019
Godzina emisji: 11.30

kr/mat. promocyjne/mk

­

Czytaj także

"Prawi Gemstonowie", czyli teleewangeliści w krzywym zwierciadle

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2019 11:32
– Pojawił się właśnie nowy serial opowiadający o rodzinie teleewangelistów z tak zwanego Megachurcha, czyli wielkiego kościoła ewangelickiego, gdzie showmańskie nabożeństwa wyglądają jak ceremonia rozdania Oscarów – mówi Łukasz Adamski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"The Boys" – superbohaterowie na opak

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2019 11:32
– "The Boys" to opowieść o superherosach, inna niż wszystko, co widzieliście w kinie komiksowym – zapowiada Łukasz Adamski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"The Spy" – historia izraelskiego Jamesa Bonda

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2019 11:35
"Operative 88", "Menasze". Czy te nazwy coś Państwu mówią? To pseudonimy Eliego Cohena, izraelskiego szpiega, legendarnego pracownika Mosadu i pierwszego obywatela Izraela straconego za szpiegostwo, w którego rolę wcielił się Sacha Baron Cohen (sic!) w serialu "The Spy".
rozwiń zwiń