X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Crisis in Six Scenes" W. Allena – zakalec z kiloma rodzynkami

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 11:33
– "Crisis in Six Scenes" pokazuje, że Woody Allen jest już, niestety, cieniem samego siebie. Ale mimo wszystko ten serial warto obejrzeć – tak ocenia pierwszą odcinkową produkcję "boga Manhattanu" Łukasz Adamski. Dlaczego jednak warto? 
Audio
  • "Crisis in Six Scenes" – serial Woody'ego Allena (Adamski seryjny/Trójka)
Woody Allen na festiwalu w Cannes w 2016 roku
Woody Allen na festiwalu w Cannes w 2016 rokuFoto: shutterstock.com/Denis Makarenko

– Serial Woody'ego Allena to w pewnym stopniu popłuczyny po jego filmach z lat 70. i 80, jednak jest w tym zakalcu kilka rodzynek. Momentami to wszystko jest zabawne i błyskotliwe. Allen chyba ostatni raz w karierze wciela się w neurotycznego Żyda z Nowego Jorku, który mając do wyboru Boga albo klimatyzację, wybiera to drugie – mówi autor audycji.

Kogo wyśmiewa Allen w serialu "Crisis in Six Scenes"? Dlaczego powinniśmy śpieszyć się z jego obejrzeniem? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Adamski seryjny
Prowadzi: Łukasz Adamski
Data emisji: 8.10.2019
Godzina emisji: 11.29

kr/ml

Czytaj także

"Prawi Gemstonowie", czyli teleewangeliści w krzywym zwierciadle

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2019 11:32
– Pojawił się właśnie nowy serial opowiadający o rodzinie teleewangelistów z tak zwanego Megachurcha, czyli wielkiego kościoła ewangelickiego, gdzie showmańskie nabożeństwa wyglądają jak ceremonia rozdania Oscarów – mówi Łukasz Adamski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"The Boys" – superbohaterowie na opak

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2019 11:32
– "The Boys" to opowieść o superherosach, inna niż wszystko, co widzieliście w kinie komiksowym – zapowiada Łukasz Adamski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"The Spy" – historia izraelskiego Jamesa Bonda

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2019 11:35
"Operative 88", "Menasze". Czy te nazwy coś Państwu mówią? To pseudonimy Eliego Cohena, izraelskiego szpiega, legendarnego pracownika Mosadu i pierwszego obywatela Izraela straconego za szpiegostwo, w którego rolę wcielił się Sacha Baron Cohen (sic!) w serialu "The Spy".
rozwiń zwiń