X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Skąd czerpać radość życia?

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2019 10:15
Katarzyna Stoparczyk rozmawiała z Karolem, który jest niewidomy. Chłopiec opowiedział o tym skąd bierze się w nim tak wielka radość życia.
Audio
  • Niewidomy Karol o tym, co może sprawiać radość w życiu (Dzieci wiedzą lepiej/Trójka)
Katarzyna Stoparczyk i dzieci w studio Trójki
Katarzyna Stoparczyk i dzieci w studio TrójkiFoto: M.Lapis

– Ważne, aby mimo trudności zawsze iść do celu i się nie poddawać. Trzeba podnosić głowę do góry i cieszyć się tym, że np. dziś jest piękny dzień. Mimo wszystkich trudności uwierzyć, że da się radę – mówi chłopiec.

Warto tu dodać, że Karol jest jednym z bohaterów spektaklu "Piękne Spojrzenie" w reżyserii Katarzyny Stoparczyk, który można było zobaczyć w studiu im. Agnieszki Osieckiej w grudniu ubiegłego roku.​

Katarzyna Stoparczyk i dzieci podczas spektaklu "Piękne Spojrzenie" (fot. M. Lapis) Katarzyna Stoparczyk i dzieci podczas spektaklu "Piękne Spojrzenie" (fot. M. Lapis)

Karol opowiedział także czy cierpienie może zaowocować również czymś dobrym. Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

***

Tytuł audycji: Dzieci wiedzą lepiej
Przygotowała: Katarzyna Stoparczyk
Data emisji: 10.01.2019
Godzina emisji: 9.48

kg/ml

Czytaj także

Niezwykłe spojrzenie niewidomego dziecka

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2018 10:15
Gościem Katarzyny Stoparczyk była Wiktoria, niewidoma 8-latka. Dziewczynka opowiedziała, jak wygląda świat z jej pespektywy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak "widzą" niewidomi?

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2019 10:15
Katarzyna Stoparczyk rozmawiała z Michałem, który jest niewidomy od urodzenia. Chłopiec opowiedział o tym, jak wygląda jego świat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piękne spotkanie niewidomych dzieci z widzącymi

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2018 10:15
Spektakl "Piękne spojrzenie" powstał w ramach integracyjno-artystycznego projektu "5 zmysłów. Imaginarium" i był jego zwieńczeniem. Na scenie razem z niewidomymi dziećmi zaprezentowali się muzycy zaproszeni przez Katarzynę Stoparczyk – dziennikarkę radiowej Trójki.
rozwiń zwiń