X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Kto to jest żona?

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2016 11:42
- Na świecie jest mało chłopaków, szybko trzeba znaleźć, bo później nie będzie - mówi jedna z dziewczynek. - Skąd wiesz? - pyta Kasia Stoparczyk. - Z internetów! - odpowiada mała rozmówczyni.
Audio
  • Kto to jest żona? (Dzieci wiedzą lepiej/Trójka)
- Gdyby się przyjrzeć całej kuli ziemskiej, więcej jest dziewczyn. Niestety, nie ma co kaprysić i wybrzydzać, bo chłopacy mogą zrezygnować - mówi jedna z rezolutnych rozmówczyń Kasi Stoparczyk.
- Gdyby się przyjrzeć całej kuli ziemskiej, więcej jest dziewczyn. Niestety, nie ma co kaprysić i wybrzydzać, bo chłopacy mogą zrezygnować - mówi jedna z rezolutnych rozmówczyń Kasi Stoparczyk. Foto: sxc.hu/cc

Dlaczego na ślubie należy zachować spokój? Dlaczego żony nie powinny się "schudzać"? Gdzie spotykają mężów i co mają wspólnego z modliszkami? Jeśli jeszcze państwo nie wiecie, zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Dzieci wiedzą lepiej
Przygotowała: Kasia Stoparczyk
Data emisji:
19.05.2015, 19.07.2016
Godzina emisji: 9.50, 9.46

mk/ei

Czytaj także

Co to jest związek małżeński?

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2015 10:12
- Musisz się ślubić, żeby nie była kocia łapa - radzą dzieci. Opowiadają też o "sukni z balonem" i zdradzają dorosłym, który rok małżeństwa jest najszczęśliwszy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co to jest randka?

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2016 10:30
Tym razem w audycji "Dzieci wiedzą lepiej" możemy posłuchać o "fiku miku z przytulasami" i podrywaniu z użyciem patelni. Najmłodsi zdradzają nam także, co to jest randka w ciemno...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kto to jest mąż?

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2015 10:25
- Człowiek o wyglądzie taty, który się zakochał. Potem jest ślub, ziarenko, nasionko i dzieci. I wszystko wiadomo - mówią dzieci w rozmowie z Kasią Stoparczyk.
rozwiń zwiń