X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Sonar Soul: nigdy nie odszedłem za daleko od samplera

– "You Are My Sun" odnosi się do estetyki brytyjskiej muzyki klubowej końca lat 90., czyli do czasu, gdy dorastałem muzycznie – mówi o swoim pełnoprawnym autorskim albumie Sonar Soul, czyli Łukasz Stachurko.
Sonar Soul
Sonar SoulFoto: archiwum prywatne
O Audycji

Tytuł Sekcja rytmiczna 2019/11/06 15:08
Prowadząca Marta Malinowska
Opis

Płyta ukazała się nakładem U Know Me Records, wytwórni zasłużonej dla polskiej muzyki elektronicznej, z którą drogi Łukasza przecinają się od wielu lat. Rozmawialiśmy o hip-hopie, samplingu, byciu pomiędzy gatunkami, o tym, z kim artysta najchętniej współpracuje, oraz o przywiązaniu muzyka do płyt winylowych (w tej formie dostępna jest też "You Are My Sun").

– Bardziej zależało mi na tym, by mój album był wydany na winylu niż na jakimkolwiek innym nośniku. Nawet nie mam odtwarzacza płyt CD. Żyjemy w czasach, w których wszystko jest w dużej ilości i wygląda tak samo, więc dobrze jest poświęcić czas płycie, wsłuchać się w te trzaski, w całą atmosferę – mówił Sonar Soul w rozmowie z Martą Malinowską.

Co nasz rozmówca sądzi o współczesnym hip-hopie? Czy muzyk-architekt komponuje muzykę czy raczej ją "projektuje"? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji, w której oprócz wybranych numerów Sonar Soul mogliśmy też posłuchać krążków Caroline Polachek, Danny'ego Browna i Ezra Collective.

Playlista
Tagi

Playlista