X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

W walce z otyłością dzieci. Jak zmienić jadłospis i zachęcić do jedzenia warzyw?

Otyłość wśród dzieci w Polsce to coraz poważniejszy problem. Przodujemy w rankingu najszybciej tyjących narodów w Europie.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: TeroVesalainen/Pixabay
O Audycji

Tytuł Na zdrowie 2019/01/19 07:38
Prowadzący Agnieszka Furtak-Bilnik
Gość Marta Pawłowska, Instytut Żywności i Żywienia
Opis

– Zapraszamy pedagogów, rodziny i tych, którzy chcą się dowiedzieć więcej na temat tego, jak żyć zdrowo, jak poprawnie się odżywiać, jak nie wpędzać się w otyłość. Będzie można zbadać skład masy ciała, wziąć udział w warsztatach oraz dowiedzieć się, jak oswajać warzywa w domach. Wiemy, że otyłość jest ważnym zjawiskiem w Polsce. Co piąte dziecko u nas zmaga się z otyłością, a polskie 10-latki tyją najszybciej w Europie. Pamiętajmy, że to wiąże się z poważnymi problemami zdrowotnymi – powiedziała Marta Pawłowska z Instytutu Żywności i Żywienia.

Jakim jeszcze problemom związanymi z żywieniem będzie IV Narodowy Kongres Żywieniowy? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

Playlista
Tagi

Playlista