X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Beth Hart tuż przed koncertem w Trójkowym studiu!

– Jeżeli reinkarnacja istnieje, być może kiedyś żyłam jako ktoś inny w Polsce. Zaczęłam tu przyjeżdżać dopiero kilka lat temu, ale kiedy tu jestem, wszystko wydaje mi się znajome – wyznaje amerykańska wokalistka bluesowa Beth Hart na moment przed swoim kolejnym występem w naszym kraju.
Beth Hart
Beth HartFoto: Mona Nordoy
O Audycji
Tytuł W tonacji Trójki 04.10.2019 14:09
Prowadzący Piotr Metz
Opis

Beth Hart, amerykańska wokalistka bluesowa, która lipcu zagrała znakomity koncert w ramach Ladies' Jazz Festival w Gdyni, powraca na sesję nagraniową w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. A. Osieckiej! Przed występem spotkała się z Piotrem Metzem, który zapytał ją m.in. o wyjątkowo osobisty wydźwięk jej utworów.

– To mój sposób na odnowienie kontaktu z Bogiem i próba uzyskania odpowiedzi. Piszę, nagrywam i śpiewam właśnie po to, żeby pomóc odnaleźć się w świecie, w którym zabrakło mi wielu bliskich mi osób. Tych, którzy bardziej żyli sercem niż rozumem – mówiła artystka.

Jak Beth Hart definiuje sukces? Dlaczego lekarz przestrzegał ją przed karierą muzyczną? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Goście
Playlista
Tagi

Playlista