X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Męskie Granie w Żywcu. Anita Lipnicka i Marcin Dorociński o koncercie

Za nami kolejna edycja trasy Męskie Granie. Finałowy koncert odbył się 25 sierpnia w Żywcu, na scenie pojawili się m.in. EABS, Daria Zawiałow, Nosowska, Krzysztof Zalewski, Anita Lipnicka i Marcin Dorociński. 
Wielki finał trasy Męskie Granie 2018 w Żywcu. Od lewej: Kortez, Marcin Dorociński, Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski (z tyłu)
Wielki finał trasy Męskie Granie 2018 w Żywcu. Od lewej: Kortez, Marcin Dorociński, Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski (z tyłu)Foto: D. Kramski
O Audycji

Tytuł W tonacji Trójki 2018/08/27 14:00
Prowadzący Piotr Stelmach
Opis  

Jak przyznała Anita Lipnicka w rozmowie z Piotrem Stelmachem, bardzo była stremowana przed swoim pierwszym występem w ramach trasy Męskie Granie. – Objawiło się to bardzo szybciutko. Zapomniałam już drugą linijkę piosenki. Mieliśmy też mały problem techniczny z intrem piosenki, była chwila zawahania, ale potem szybko znalazłam się na miejscu – wspomina wokalistka. 

Męskie Granie 2018. Serwis specjalny >>>

Stres nie ominął też Marcina Dorocińskiego, dla którego występ na Męskim Graniu w Żywcu był już kolejnym w tym roku. – Byłem bardzo spięty, zdenerwowany i przejęty. To było kolejne niezwykłe wydarzenie w moim życiu. Stanąć na dużej scenie przed ogromnym tłumem ludzi z muzykami, których lubię, szanuję i cenię. Jest to też spełnienie marzenia – przyznaje aktor.

Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której artyści opowiadają o przełamywaniu tremy, różnicach między publicznością w teatrze i na koncercie, a także... kolejnej edycji Męskiego Grania.

gs/bch

Goście Anita LipnickaMarcin Dorociński
Playlista
Tagi
Playlista
  • James - Just Like Fred Astaire
  • Lipnicka Anita, - Halfway Through
  • Skubas, - Diabeł
  • Bass Astral x Igo, - Telephone
  • Janerka Lech - Karma Kram
  • Kim Nowak, - Lodowiec gigant