X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Unia Europejska wspiera walkę z pandemią koronawirusa

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2020 18:37
Unia Europejska na walkę z pandemią początkowo  przeznaczyła 30 milionów euro, po kilku miesiącach zwiększyła tę kwotę do 50 milionów euro.
Audio
  • Unia Europejska wspiera walkę z pandemią koronawirusa
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

Na samym początku pandemii Unia Europejska uzgodniła plan działania i wsparcie dla krajów, które borykają się z problemami związanymi z koronawirusem. Jak informuje korespondentka Polskiego Radia w Brukseli - Beata Płomecka, Unia najpierw przeznaczyła 30 milionów euro, po kilku miesiącach zwiększyła tę kwotę do 50 milionów euro. Pieniądze przede wszystkim otrzymały kraje, które zmagały się z kryzysem humanitarnym. Dodatkowo Unia we współpracy z ONZ i Światową Organizacją Zdrowia przekazała 100 milionów euro na konkretny cel, na respiratory, na karetki pogotowia, na sprzęt medyczny. Ponadto w audycji o Brexicie, o turystach w Krakowie oraz o nowym unijnym budżecie. W audycji także przegląd europejskiej prasy gospodarczej opracowany przez Jakuba Witkowskiego. Gościem był Marek Zuber, ekonomista.


Tytuł audycji: Euranet PlusBardzo wazny problem europejski
Prowadzi: Wiktor Legowicz, Jakub Witkowski, Beata Płomecka, Halina Wachowicz
Data emisji: 08.10.2020
Godzina emisji: 18:37

Pobierz audycję

Pobierz licencję


 

Zobacz więcej na temat: Euranet Plus