X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Section05

Laboratorium reportażu

Następny odcinek audycji dnia 03.02.2020 o godzinie 00:05 Zobacz w ramówce
Section07
O audycji

Zaprasza Janusz Deblessem.

"Laboratorium Reportażu w Trójce" – pod tym hasłem, raz w miesiącu zapraszamy Państwa, a także autorów prezentowanych prac na dwugodzinne reportażowe spotkanie. Rozmawiamy z reporterami, wykładowcami i staramy się jeszcze dorzucić coś ekstra np. z archiwum.

Laboratorium Reportażu Uniwersytetu Warszawskiego. Ta wyspecjalizowana placówka badawczo-naukowa, wymyślona przez Marka Millera i przez niego prowadzona, kształci studentów – także w zakresie reportażu radiowego. Najlepsze prace radiowe staramy się Państwu przedstawiać, z nadzieją na powiew świeżości, nowe podejście do tematów i do medium. Przy okazji poznają Państwo debiutantów. Często słyszymy pierwsze prace, z ryzykiem usłyszenia pewnych niedoskonałości warsztatowych, nie najlepszej jakości nagrań. Wierzymy, że to pomaga również zrozumieć, jak trudną i pracochłonną formą jest reportaż radiowy, w którym wszystko opowiadamy dźwiękiem i dlaczego właśnie jakość tego dźwięku (nagrania, realizacji, użytej muzyki, archiwaliów) decyduje o przekazie treści.

To się dzieje w nocy z niedzieli na poniedziałek od północy do 2.00 (zwykle w czwarty weekend miesiąca). Do usłyszenia!

Prowadzący