X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

MAD in Poland powraca w analogowym wydaniu!

– Kiedy usłyszałam Wasz utwór, poczułam się, jakby do studia wleciały promienie słońca – tak Ola Budka zareagowała na brzmienie grupy MAD In Poland, która już po raz drugi odwiedziła Trójkowe studio.
Od lewej: Tomasz Żąda, Ola Budka i muzycy MAD In Poland
Od lewej: Tomasz Żąda, Ola Budka i muzycy MAD In PolandFoto: Halina Wachowicz/PR
O Audycji
Tytuł Trójka Żąda debiutów 2019/12/30 13:30
Prowadzący Tomasz ŻądaAleksandra Budka 
Opis

MAD in Poland jest jak most łączący Pomorze z Liverpoolem, koktajl brzmień północy Polski z zachodem Wielkiej Brytanii. Obydwa miejsca posiadają bardzo ciekawą, muzyczną historię. Zespół MAD in Poland ma szansę być ich wspólnym rozdziałem.

Wokalista grupy, Craig Coppock, rodowity Brytyjczyk przyjechał do Polski ponad 10 lat temu. Reszta zespołu, gitarzysta Błażej Kucman, basista Piotr Orłowski oraz perkusista Tomasz Boćkowski to pomorscy muzycy grający aktywnie od wielu lat.

Wypadkowa czterech – często bardzo rozbieżnych – wizji ukierunkowała styl muzyczny zespołu. Nie uświadczycie tu zmian metrum czy ciągnących się solówek gitarowych, jest za to prosto, melodyjnie, a przy okazji niezwykle autentycznie.

– Nasze utwory zagraliśmy "na setkę" w sposób analogowy. W lutym znowu wchodzimy do studia, dogramy jeszcze siedem następnych utworów, które znajdą się na albumie – opowiadają Tomaszowi Żądzie muzycy MAD In Poland.

Dlaczego premiera płyty, którą grupa zapowiadała podczas poprzedniej wizyty w "Trójka Żąda debiutów", jednak nie doszła do skutku? Czy brytyjskiemu wokaliście MAD In Poland zdarza się śpiewać po polsku? Zapraszamy do słuchania dołączonej audycji.

kr/mat. promocyjne

Goście Craig Coppock, Błażej Kucman i Piotr Orłowski (muzycy zespołu MAD In Poland)
Playlista
Tagi

Playlista