X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Mitra po raz pierwszy w Trójce!

– Jest z nami coraz lepiej, z tym, co możemy zrobić. Rozwinęliśmy się – mówi Arkadiusz Kasiński, wokalista zespołu Mitra, który po raz pierwszy odwiedził w studio Tomasza Żądę.
Od lewej: Dariusz Pieróg, Tomasz Żąda oraz Arkadiusz Kasiński i Robert Baranowski z zespołu Mitra
Od lewej: Dariusz Pieróg, Tomasz Żąda oraz Arkadiusz Kasiński i Robert Baranowski z zespołu MitraFoto: Halina Wachowicz
O Audycji
Tytuł Trójka Żąda debiutów 21.10.2019 13:29
Prowadzący Tomasz Żąda
Opis

Mitra to aż siedmioosobowy zespół folkrockowy, który czerpie inspiracje z wielu gatunków muzycznych. Nagrywają zarówno energetyczne, szybkie piosenki, jak i refleksyjne ballady. Ich brzmienie wyróżnia przede wszystkim sekcja dęta połączona z brzmieniem akordeonu i instrumentów klawiszowych. W 2017 roku premierę miał ich debiutancki album pt. "Klucz", drugi jest już w drodze.

– Bardzo chcielibyśmy wydać drugą płytę na wiosnę. Mamy pięć gotowych utworów, planujemy dograć kolejnych pięć. Jest pomysł, jest gotowa muzyka, są gotowe teksty. Musimy wejść i to po prostu nagrać – zapowiada Robert Baranowski, wokalista zespołu.

Czego możemy spodziewać się po drugim albumie Mitry? jak brzmi muzyka zespołu w ocenie Dariusza Pieroga? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Goście Robert Baranowski i Arkadiusz Kasiński (zespół Mitra), Dariusz Pieróg
Playlista
Tagi

Playlista