X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Janek Pęczak, Brodacze Live Act i ich Trójkowy debiut!

W tej odsłonie audycji "Trójka Żąda debiutów" usłyszeliśmy solowe nagrania Janka Pęczaka. W studiu pojawił się również zespół Brodacze Live Act. 
Od lewej: Tomasz Żąda,  Kamil Neumann,  Janek Pęczak, oraz Wojciech Kucharski
Od lewej: Tomasz Żąda, Kamil Neumann, Janek Pęczak, oraz Wojciech KucharskiFoto: Dariusz Pieróg/PR
O Audycji

Tytuł Trójka Żąda debiutów 2019/08/12 12:05
Prowadzący Tomasz Żąda
Opis

Janek "Jahlove" Pęczak to multiinstrumentalista znany m.in. ze współpracy z T.Love. W audycji zadebiutował z solowymi, akustycznymi nagraniami. – Zawieszenie T.Love było momentem, w którym poczułem bardzo dużą potrzebę tworzenia swojego materiału i powiedzenia czegoś od siebie. Jest to dla mnie coś zupełnie nowego, chociaż muzycznie to powrót do korzeni. Cała płyta jest już gotowa, czeka na wydawcę. Chcemy wypuścić ją jesienią – mówił muzyk.

Brodacze Live Act pierwszy raz odwiedzili Trójkę niemal dokładnie rok temu. W październiku 2018 roku wzięli udział i w konkursie Start NaGranie. W tym samym miesiącu ukazała się ich debiutancka płyta "#beardoelectro", która łączy w sobie elektronikę z żywymi instrumentami. – Na kolejnej płycie będziemy wzmacniać sekcję rytmiczną żywymi brzmieniami z pomocą naszych kolegów z Poznania, m.in. Adama Świerczyńskiego i Adama Fordona – ujawnił Wojciech Kucharski.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Goście Janek Pęczak, Kamil Neumann i Wojciech Kucharski (Brodacze live act)
Playlista
Tagi
Playlista