X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Zuza Jabłońska i Małgorzata Małaszko w "Magazynku"

– Jestem otwarta na różne współprace i różne gatunki muzyki – mówiła młoda wokalistka Zuzanna Jabłońska, która już w wieku 17 lat ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Czesław Mozil, Jan-rapowanie oraz Kuba Karaś z The Dumplings. W Trójce opowiedziała o wspólnym utworze z tym ostatnim.
Zuza Jabłonska iPiotr Metz
Zuza Jabłońska i Piotr MetzFoto: PR
O Audycji
Tytuł Magazynek 13.02.2020 15:07
Prowadzący Piotr Metz
Opis

– Tekst do piosenki "Ty tylko chcesz" napisała Kasia Lins. Wszystko poszło nam bardzo szybko, w niecałe dwie godziny, więc była jakaś chemia. Cieszę się, że jestem w takim gronie, to taki mały zaszczyt. Chciałabym wystąpić z tym utworem na żywo – zdradziła Zuza Jabłońska.

Drugim gościem "Magazynku" była Małgorzata Małaszko. Dyrektor i redaktor naczelna radiowej Dwójki z okazji zbliżającego się XVIII Konkursu Chopinowskiego, który rozpocznie się 2 października w Filharmonii Narodowej w Warszawie, opowiedziała nam o jego historii i związkach tego doniosłego na całym świecie wydarzenia z Polskim Radiem.

Małgorzata Małaszko i Piotr Metz (fot. Polskie Radio) Małgorzata Małaszko i Piotr Metz (fot. Polskie Radio)

– W 1927 roku odbył się pierwszy Konkurs Chopinowski i pierwsze transmisje, a w 1925 roku zaczęło funkcjonować Polskie Radio. Konkurs Chopinowski to szansa, którą radio wykorzystywało za każdym razem. To wszystko nasyca melomanów i to nie tylko w Polsce, bo zasięg Konkursu Chopinowskiego i popularność samego Chopina przeniosła naszego narodowego kompozytora gdzieś w przestrzenie, które można by porównywać ze światem kultury popularnej – podkreśliła w rozmowie z Piotrem Metzem.


kr

Goście Zuza Jabłońska (wokalistka), Małgorzata Małaszko (dyrektor i redaktor naczelna radiowej Dwójki)
Tagi
Playlista