X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Paulina Przybysz: w muzyce uwielbiam być pośród ludzi

 – Zawsze wolałam grać w orkiestrze albo przynajmniej z akompaniatorką. Pracując nad płytą, zawsze wołam ekipę, powoli układam piosenki. Taką formę pracy bardzo lubię – przyznaje Paulina Przybysz, opowiadając o współpracy z innymi artystami, których zaprosiła na swoją drugą solową płytę "Odwilż". Krążek ma swoją premierę w 20 lutego.
Paulina Przybysz
Paulina PrzybyszFoto: PR
O Audycji

Tytuł Magazynek 2020/02/20 15:00
Prowadzący Piotr Metz

Opis

Utwory, które trafiły na album powstały zimą na przełomie  2018 i 2019 roku na poddaszu małej pracowni w lesie, z widokiem na drzewa uginające się pod czapami śniegu, a potem skraplające się w słońcu. – Czas sobie sam grał na korzyść, te numery się selekcjonowały i układały w całość. Mają odpowiedni ciężar, a nie są napisane w dwa tygodnie. Trochę też orbituję wokół mojej siostry, żeby nie widać płyty w tym samym miesiącu, nawet jeśli mam gotowy materiał – mówiła artystka, wyjaśniając, dlaczego tyle musieliśmy czekać na kolejne wydawnictwo. 

Paulina Przybysz tradycyjnie tworzyła muzykę przy współpracy z młodymi zdolnymi producentami jak Vito i Amar znani ze składu Bitamina, Paweł Stachowiak (Kroki, EABS), Marek Pędziwiatr, Spisek 1 (Night Marks, EABS), Adam Kabaciński, Max Psuja. Na płycie usłyszymy także bębny Wiktorii Jakubowskiej i niezwykłych, skrzętnie wyselekcjonowanych gości, wśród których jest Dawid Podsiadło. Za brzmienie albumu "Odwilż", podobnie jak przy "Chodź Tu" czy nagraniach Rity Pax, odpowiada Jacek Antosik.


materiały prasowe materiały prasowe

Gościem audycji był także Piotr Kędziorek z Programu 2 Polskiego Radia, który opowiadał o zbliżającej się 23. edycji festiwalu Nowa Tradycja. 

Goście
Playlista
Tagi
Playlista
  • Pearl Jam, - Superblood Wolfmoon
  • Karaś / Rogucki, - Kilka westchnień
  • Babadag - Snaudala
  • Alibabki, - Ene, due, rabe
  • Woźniak Tadeusz, - Zegarmistrz światła
  • Przybysz Paulina, - Dobrze feat. Dawid Podsiadło
  • Paulina Przybysz - Minimalizm feat. Vito
  • Faliszewski Tadeusz, - Tango Milonga
  • Beczała Piotr, Herdzin Krzysztof, - Tango Milonga