X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

O miłości, Popkulturze i niezapomnianych koncertach w Trójce

– Według mnie recepta na szczęśliwy związek to mnóstwo czułości, miłości i poczucia humoru – mówiła w Trójce kompozytorka i wokalistka jazzowa Renata Irsa, która dzień przed walentynkami odwiedziła nasze studio z nowym utworem, zapowiadającym kolejny album.
Piotr Metz i Renata Irsa
Piotr Metz i Renata IrsaFoto: Polskie Radio
O Audycji

Tytuł Magazynek 13.02.2020 15:07
Prowadzący Piotr Metz
Opis

– Utwór "Pan Mąż" jest o przesileniach i konfliktach pomiędzy ludźmi, którzy się kochają. W tym przesileniu wszystko jest ograne śmiechem – opisywała artystka piosenkę nagraną w duecie z aktorem, Mirosławem Baką. – Na płycie będę miała jeszcze innych gości. Wydam ją w kwietniu – zapowiedziała.

Drugim gościem "Magazynku" był Maciej Olbrych – wokalista, kompozytor oraz lider grupy Popkultura. Zespół zadebiutował w 2012 roku, a w marcu wyda nowy album, który poprzedza utwór "Miłość Zdrada". Jego brzmienie określa się jako "nowoczesny rock, inspirowany stylistyką lat 80." – Lata 80. to był taki śmieszny czas, kiedy powstało dużo dobrej, kultowej muzyki, która jest z nami do dziś, ale też dużo obciachu – przyznaje muzyk. – W teledysku do singla Miłość Zdrada" trochę nawiązaliśmy do stylistyki new romantic – opisuje.

Piotr Metz i Maciej Olbrych (Popkultura)  Foto: Polskie Radio Piotr Metz i Maciej Olbrych (Popkultura) Foto: Polskie Radio

W audycji wyemitowanej podczas Światowego Dnia Radia Piotr Metz przypomniał także fragmenty niezapomnianych Trójkowych koncertów, które odbyły się w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Usłyszymy m.in. Julię Pietruchę z Dawidem Podsiadło, Stinga i The Waterboys.

kr/mat. promocyjne

Goście Renata Irsa (wokalistka jazzowa, kompozytorka), Maciej Olbrych (wokalista, kompozytor, lider grupy Popkultura)
Tagi

Playlista