X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

W oczekiwaniu na koncert Mary Komasy z orkiestrą. Rozmowa z Antonim Łazarkiewiczem-Komasą

– Dla nas świat muzyki orkiestrowej jest naturalny. Nie było to przekroczenie pewnej bariery, a raczej powrót do domu – mówił w Trójce Antoni Łazarkiewicz-Komasa, mąż Mary Komasy, a jednocześnie współautor jej utworów na kilka dni przed koncertem artystki w warszawskim Teatrze Syrena. Koncertem wyjątkowym, bo z udziałem orkiestry.
Mary Komasa podczas koncertu w radiowej Trójce
Mary Komasa podczas koncertu w radiowej TrójceFoto: Wojciech Kusiński/PR
O Audycji

Tytuł Magazynek 30.01.2020 15:08
Prowadzący Piotr Metz
Opis

Występ, który odbędzie się już w sobotę 1 lutego zapowiada trasę koncertową Mary Komasy, która ruszy na przełomie marca i kwietnia. – To całkowita reinterpretacja materiału. Sięgamy nie tylko do piosenek z najnowszej płyty, ale też z pierwszej. Powstało też intro koncertowe, które jest samoistnym utworem. Okazało się, że utwory, które powstawały w bardzo różnych aranżacjach mieszczących się na obrzeżach popu, jednocześnie mają w sobie tę myśl muzyczną, która wynieśliśmy z naszej muzycznej formacji, która jest klasyczna. Okazuje się, że one w naturalny sposób nadają się do przeniesienia na orkiestrę. Nie brzmi to sztucznie, nie brzmi to, jak symfoniczny pop, brzmi to bardziej jak kolejny wymiar tej muzyki, pójście w nią trochę głębiej, a także stworzenie dla Mary możliwości poszukiwania emocji wykraczających poza spektrum tego, co jest płycie – opowiadał kompozytor w rozmowie z Piotrem Metzem.

kr

Goście Antoni Łazarkiewicz-Komasa (kompozytor, aktor)
Tagi
Playlista