X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Mela Koteluk o winylowej wersji "Migawki"

– Winylowa wersja różni się dodatkiem. Jest to opracowanie na pianino utworu "Odprowadź". Zaprosiłam do tej współpracy wspaniałą Hanię Rani, którą śledzę od lat – opowiadała Mela w "Magazynku". 
Mela Koteluk iHania Rani
Mela Koteluk i Hania RaniFoto: Aleksandra Mecwaldowska/Warner Music Poland
O Audycji
Tytuł Magazynek
Autor Piotr Metz
Opis

Jak doszło do pierwszego spotkania artystek? Jak wyglądały prace nad winylowym wydaniem dwupłytowego albumu? Mela Koteluk opowiedziała także Piotrowi Metzowi, co robi, gdy słyszy swoje piosenki w radiu. – Nie potrafię się zdystansować, jeśli chodzi o słuchanie własnych utworów – przyznała. 


Mela Koteluk i Piotr Metz z dwupłytowym, winylowym wydaniem albumu "Migawka" fot. Piotr Kordaszewski/Polskie Radio Mela Koteluk i Piotr Metz z dwupłytowym, winylowym wydaniem albumu "Migawka" fot. Piotr Kordaszewski/Polskie Radio

Zapraszamy do wysłuchania audycji, której gośćmi byli także Mateusz Pospieszalski i Janusz Yanina Iwański, opowiadający o płycie Tie Break "The End". 


Od lewej: Mateusz Pospieszalski, Piotr Metz, Janusz Yanina Iwański, fot. Piotr Kordaszewski/Polskie Radio Od lewej: Mateusz Pospieszalski, Piotr Metz, Janusz Yanina Iwański, fot. Piotr Kordaszewski/Polskie Radio
Playlista
Tagi
Playlista