X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Rafał Wiśniewski: EUFONIE to nie tylko piękne dźwięki

– Chcemy pokazać, że Polska i ten region mają coś do powiedzenia, jeżeli chodzi o muzykę – mówi Rafał Wiśniewski, dyrektor Narodowego Centrum Kultury oraz dyrektor artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Europy Środkowo-Wschodniej EUFONIE. 
Piotr Metz i Rafał Wiśniewski w studiu Trójki
Piotr Metz i Rafał Wiśniewski w studiu TrójkiFoto: Piotr Kordaszewski/PR
O Audycji

Tytuł Magazynek 07.11.2019 15:08
Prowadzący Piotr Metz
Opis

Druga odsłona festiwalu odbędzie się w dniach 15-23 listopada w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

– W tym roku wystąpi ponad 640 artystów z 20 krajów Nie koncentrujemy się tylko na muzyce z kręgu niemieckiego, austriackiego czy rosyjskiego, chcemy pokazać się od Polski, przez m.in. Słowację, Węgry. Zapraszamy też naszych przyjaciół z bardzo odległych krajów. Mamy pięknie wydaną książkę poświęconą temu festiwalowi, która jest swoistą opowieścią przez gatunki i nurty – opowiada nasz gość w rozmowie z Piotrem Metzem.


Który z artystów otworzy tegoroczną edycję EUFONII, a który ją zakończy? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Goście Rafał Wiśniewski (dyrektor Narodowego Centrum Kultury, dyrektor artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Europy Środkowo-Wschodniej EUFONIE)
Tagi
Playlista