X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Koncert symfoniczny w setną rocznicę podpisania Traktatu Wersalskiego

3 października o godz. 19:00 w Teatrze Palladium w Warszawie po raz kolejny zostanie upamiętnione ważne dla Polski i Polaków wydarzenie, jakim jest 100. rocznica podpisania Traktatu Wersalskiego.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Gaia Conventi
O Audycji
Tytuł Magazynek 3.10.2019 15:08
Prowadzący Piotr Metz
Opis

Z okazji stulecia podpisania przez Polskę Traktatu Wersalskiego wystąpią znakomici artyści wraz z Płocką Orkiestrą Symfoniczną pod batutą Anny Duczmal-Mróz. Wykonają oni utwory najwybitniejszych światowych kompozytorów: Ignacego Jana Paderewskiego, Maurice'a Ravela oraz George' Gershwina.

– Wybór tych kompozytorów jest nieprzypadkowy. Chciałem pokazać, że w negocjacjach wersalskiego traktatu pokojowego pomogli nam Amerykanie i Francuzi. Dzięki nim uzyskaliśmy całkiem korzystne warunki na zachodniej granicy. Ponadto, za sprawą Paderewskiego, doszło do Powstania Wielkopolskiego i odzyskaliśmy Wielkopolskę – mówił Sławomir Sokołowski, dyrektor klubu Hybrydy. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji, w której także relacja Mariusza Owczarka z odbywającego się w Szczecinie Jazz Forum Showcase.

Goście Mariusz Owczarek (dziennikarz radiowej Trójki), Sławomir Sokołowski (dyrektor klubu Hybrydy)
Tagi
Playlista