X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Remigiusz Mróz: codziennie spędzam czas nad pisaniem

Jest jednym z najpopularniejszych polskich pisarzy, a jego kryminały sprzedają się w milionach egzemplarzy. Dlaczego ludzie pokochali twórczość Remigiusza Mroza? Co o swoich książkach i planach na przyszłość mówi sam autor?
Mariusz Cieślik i Remigiusz Mróz
Mariusz Cieślik i Remigiusz MrózFoto: Remigiusz Mróz
O Audycji
Tytuł Kwestia kultury 1 grudnia godz. 20:07
Prowadzący Mariusz Cieślik
Opis

– Tego ile napisałem książek, dowiaduję się, kiedy przychodzę na wywiady. To liczą dziennikarze. Jako autor staram się nie być świadomy tego, ile ich wyszło – mówi w audycji Remigiusz Mróz. – Codziennie spędzam czas nad pisaniem książki. Czasami jest to po 8 godzin. To wymaga też treningu i przyzwyczajenia. Dla mnie ratunkiem jest bieganie. Robię to codziennie – podkreśla pisarz. 

Którą swoją książkę Remigiusz Mróz lubi najbardziej? Jakie plany na przyszłość ma pisarz? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

Goście Remigiusz Mróz
Playlista
Tagi

0

Playlista