X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Małżeństwo Oesterreichów i tajemniczy lokator ze strychu

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2019 10:00
– Amerykańskie małżeństwo Dolly i Freda Oesterreichów z pewnością byłoby najszczęśliwsze na świecie, gdyby… każdy z małżonków wziął ślub z kimś innym – stwierdza Katarzyna Cygler.
Audio
  • Małżeństwo, dziki lokator i zbrodnia (Trójkowy detektyw)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/IVASHstudio

– Otto Sanhuber był pracownikiem fabryki męża. Dolly wybrała go sobie i poprosiła Freda, by przysłał go do domu w celu naprawienia tego i owego. Otto był dla niej atrakcyjny, nie tylko fizycznie, ale również intelektualnie, no i był znacznie młodszy. Otto zrezygnował z pracy w fabryce, zamieszkał na strychu i przez kolejne 10 lat zajmował się Dolly i pisaniem opowiadań. Aż przyszedł feralny dzień dla całej trójki… – opowiada autorka audycji.

Dla którego z uczestników ten feralny dzień okazał się być ostatnim? Kto został ukarany, a kto nie poniósł żadnych konsekwencji swoich czynów? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Trójkowy detektyw
Prowadzi: Katarzyna Cygler
Data emisji: 12.11.2019
Godzina emisji: 9.47

kr/mk

Czytaj także

Zbrodnia w cieniu wielkiego kryzysu

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2019 09:55
Kraków, rok 1933 – czasy wielkiego kryzysu. W wyniku pozornie niegroźnej sprzeczki, w progu mieszkania przy ul. Pańskiej padają strzały. Na miejscu giną trzy osoby. Kto i dlaczego dopuścił się tak strasznego czynu?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Morderczy duet z Dworca Głównego

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2019 09:55
W 1922 roku Warszawa i jej okolice zamarły – w pobliżu stacji kolejowych, w krótkich odstępach czasu, znajdowano kobiety, które zabito w podobny sposób.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tajemnica mordestwa w warszawskiej cukierni

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2019 09:55
Pewnej pięknej marcowej soboty w Warszawie niejaki Stefan Lebrun wszedł do znanej cukierni na Nowym Świecie i już miał zjeść ciastko, ale zamiast tego zastrzelił popularnego, wpływowego poetę i wydawcę, Sergo Kuruliszwiliego. O co poszło?
rozwiń zwiń