X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Joulie Fox w Polskim Bicie

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2019 01:00
Z Joulie Fox spotkaliśmy się przy okazji jej krótkiej wizyty w Polsce, związanej z koncertami i zwykłą tęsknotą za krajem.
Audio
Hirek Wrona, Joulie Fox i Marta Malinowska
Hirek Wrona, Joulie Fox i Marta MalinowskaFoto: PR

Artystka na co dzień mieszka i tworzy w Londynie, dlatego z wielką przyjemnością wykorzystaliśmy jej chwilowy pobyt i zaprosiliśmy ją do "Polskiego bitu". Rozmawialiśmy o tym, skąd wzięła się Joulie Fox, co ją na co dzień tworzy, inspiruje i dlaczego tak trudno jest się uwolnić od polskiej melancholii. 

– Smutek to nasza zakorzeniona, polska cecha. Dlatego tak lubimy skandynawskie klimaty, bo to jest dokładnie to, co siedzi w nas, w środku. Mamy też dużo wspólnego z Portugalczykami, dlatego że oni tworzą dużo wesołych melodii, ale okraszonych bardzo smutnymi tekstami – mówiła Julie Fox.

Joulie przygotowała też dla nas prezent, którym z ogromną przyjemnością podzielimy się ze Słuchaczami. Przedpremierowo, prosto z Trójkowego studia wykonała dla nas swój najnowszy, jeszcze nie opublikowany utwór.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Polski bit
Autorzy: Marta Malinowska, Hirek Wrona 
Gość: Joulie Fox 
Data emisji: 24.08.2019
Godzina emisji: 0.05

kr/gs

Czytaj także

Jan-rapowanie & Nocny: trzeba próbować nowych rzeczy

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2019 01:00
– Rok temu, mniej więcej w marcu, przytrafił mi się taki dzień, w którym postanowiłem obrócić swoje życie o 180 stopni. Wtedy zdecydowałem, że tak długo jak będę mógł, będę wyłącznie rapował – wspomina Jan-rapowanie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rat Kru: nie utożsamiamy się z konkretnym gatunkiem muzycznym

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2019 21:45
Rat One i Papa Musta obecni są na scenie od wielu lat. Jednak od 2016 działają razem jako Rat Kru i to właśnie w tym szczuro-ludzkim wydaniu dają pełny upust scenicznej i studyjnej energii. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Pawlik: jestem otwarty na różne muzyczne bodźce

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2019 01:00
Łukasz Pawlik jest wszechstronnym muzykiem, który ma bogatą historię udziału w zagranicznych orkiestrach, jednak w swoich autorskich projektach najlepiej czuje się grając jazz. 
rozwiń zwiń