X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Krzysztof Cugowski: jestem leniwy, praca mnie męczy

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2020 14:15
Jego charakterystyczny, zachrypnięty głos znamy doskonale. I niejeden z nas wraz z nim wyśpiewywał przeboje Budki Suflera, z którą był związany blisko pół wieku. Ale przecież ten znakomity wokalista ma też życie poza sceną.
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów Foto: Cezary Piwowarski/Polskie Radio

– Brałem udział w kilku koncertach, gdzie było kilkaset tysięcy ludzi. W Nowej Hucie na lotnisku sportowym graliśmy razem ze Scorpions – podobno tam było 700 tys. osób! Scena była bardzo wysoka, miała ok. 5 metrów, więc jak się na nią weszło i patrzyło dookoła, to po horyzont byli ludzie. To robi ogromne wrażenie – opowiada muzyk.


Posłuchaj
49:49 2020_10_10 13_07_24_PR3_Myslidziecka_357.mp3 Katarzyna Stoparczyk rozmawia z Krzysztofem Cugowskim (Myślidziecka 3/5/7/Trójka)

– Jestem leniwy, praca mnie męczy jak, myślę, wszystkich – zdradza Krzysztof Cugowski. – Bo każda praca jest tylko pracą: czy ktoś tańczy, śpiewa, recytuje, kopie rowy, wszystko jedno. To są tylko zajęcia, które przynoszą pieniądze potrzebne do życia. Ale to zawsze jest tylko praca – dodaje.

Cień wielkiej góry z orkiestra symfoniczną/YouTube Krzysztof Cugowski


Zapytany o bilans swoje go życia, wokalista odpowiada prosto: – Na życie nie narzekam. Udało mi się z grubsza zrobić to, co chciałem, rodzinnie jestem poukładany, to czego więcej chcieć? 

Koncert Lata z Radiem – Krzysztof Cugowski/YouTube Krzysztof Cugowski


***

Tytuł audycji: Myślidziecka 3/5/7
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Gość: Krzysztof Cugowski (wokalista)
Data emisji: 10.10.2020
Godzina emisji: 13.07

pr

Czytaj także

Gaba Kulka o stawaniu się sobą

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2019 09:13
– Gabą stałam się na studiach. To moment, kiedy poznaje się wiele nowych osób i można w pewien sposób stworzyć siebie na nowo. Do tamtej pory tak nazywała mnie tylko moja ukochana, przyszywana kuzynka i kojarzyło mi się to stuprocentowo pozytywnie – opowiada rozmówczyni Katarzyny Stoparczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Cugowski: chciałem pokazać wszystkie etapy mojej kariery

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2020 20:00
Gościa Tomasza Żądy nikomu chyba nie trzeba przedstawiać Grzegorz Cugowski to żywa legenda polskiego rocka. Obchodzący w tym roku 70. urodziny muzyk, od 50 lat nieustannie występuje, nagrywa i zdobywa serca kolejnych pokoleń słuchaczy. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ikona polskiej sceny po raz pierwszy o swoim życiu. "Trojanowska" Leszka Gnoińskiego

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2020 08:00
 – Chciałem tą książką pokazać i uświadomić kolejnym pokoleniom, że to tak naprawdę była wielka gwiazda. Ona wychodziła poza muzykę i wchodziła w sferę obyczajową, społeczną, modową – mówił na antenie Trójki Leszek Gnoiński, autor książki "Trojanowska" wywiadu-rzeki z Izabelą Trojanowską, który ukazał się 23 września.
rozwiń zwiń