X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jak to jest być lisem?

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2017 08:13
– "Jak zwierzę. Intymne zbliżenie z naturą" to książka, która pomoże nam nałożyć na siebie kostium zwierzęcia. Dzięki niej możemy być jak osa, borsuk czy lis i tak oglądać świat – mówi w Trójce Mateusz Matyszkowicz.
Audio
  • Jak to jest być lisem? Mateusz Matyszkowicz opowiada o książce "Jak zwierzę. Intymne zbliżenie z naturą" (Czarnoksiążnik/Trójka)
Lis
LisFoto: Erik Mandre/Shutterstock.com

Jak zwierzę intymne zbliżenie z naturą.jpg

Prowadzący audycję poleca na naszej antenie "książkę, która pozwala wczuć się w zwierzę". Jej autor Charles Foster chciał się dowiedzieć, jak naprawdę wygląda życie z perspektywy borsuka, wydry, jelenia, lisa i jerzyka. Postanowił doświadczyć tego na własnej skórze…

"Jak zwierzę" to nowe podejście do literatury przyrodniczej i kameralne spojrzenie na życie dzikich zwierząt. Książka łączy wiedzę z neurobiologii, psychologii oraz przyrodoznawstwa z konwencją pamiętnika, przemawiając do zwierzęcia tkwiącego w każdym z nas.

***

Tytuł audycji: Czarnoksiążnik
Prowadzi: Mateusz Matyszkowicz
Data emisji: 27.10.2017
Godzina emisji: 7.45

mat.prom./iwo/ab

 

Czytaj także

Warszawa przyszłości w wersji science fiction

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2017 17:27
– Jest to świat, w którym bardzo nie chcielibyśmy się znaleźć. Ma on pozory demokracji, ale pod spodem jest zdecydowanie totalitarny – tak o świecie przedstawionym w powieści "Różaniec" mówi jej autor Rafał Kosik.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ucieczka spod Moskwy. Przeżyjmy to z Napoleonem!

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2017 18:00
– Sylvain Tesson jest francuskim dziennikarzem i podróżnikiem, który postanowił wybrać się w podróż motocyklową śladem odwrotu wojsk napoleońskich, czyli z Moskwy do Francji – mówi w Trójce Mateusz Matyszkowicz.
rozwiń zwiń