X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Laboratorium reportażu 22 lipca

Jedno ze zdjęć prezentowanych na wystawie Przełom w kadrze, przygotowanej przez Dom Spotkań z Historią
Jedno ze zdjęć prezentowanych na wystawie "Przełom w kadrze", przygotowanej przez Dom Spotkań z HistoriąFoto: Dom Spotkań z Historią
O Audycji
Tytuł Laboratorium Reportażu w Trójce 2019/07/22 00:00
Prowadzący Janusz Deblessem

Opis 


  • Relacja Anny Kołodziejczyk z wystawy zdjęć "Przełom w kadrze"
  • Rozmowa Janusza Deblessema z Waldemarem Zdrojewskim o zdjęciach wysychającego Morza Martwego, prezentowanych na wystawie "Kamień na kamieniu nie zostanie"
  • O literaturze, życiu i polityce w kolejnej część relacji ze spotkania noblistki Swietłany Aleksijewicz z publicznością Festiwalu Apostrof w Teatrze Powszechnym w Warszawie, przygotowana przez Annę Kołodziejczyk
  • Premierowy reportaż z Mazowsza – "Ojcowizna" Beaty Kołakowskiej
  • O przygotowaniach do zaprezentowania na Uniwersytecie Columbia metody polifonicznej opowieści dokumentalnej "Laboratorium Reportażu" oraz o teologii – także teologii reportażu - z Markiem Millerem, dr. Jackiem Wasilewskim, dr. Bogną Kosmulską i dominikaninem Markiem Nowakiem rozmawiają Janusz Deblessem i Anna Kołodziejczyk.
Playlista
Tagi
Playlista