X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x

"Sady w obłokach". Apoteoza przyrody według Skaldów

- Piosenkę napisałem z myślą, aby był to miły i wiosenny przebój. Słowa są bardzo optymistyczne i piękne - mówił w Trójce Andrzej Zieliński.
Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał to drugi album zespołu Skaldowie, wydany w 1968 roku
"Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" to drugi album zespołu Skaldowie, wydany w 1968 rokuFoto: PAP/CAF-Stefan Kraszewski
O Audycji
Tytuł "Sady w obłokach". Apoteoza przyrody według Skaldów
Opis

- Piosenkę napisałem z myślą, aby był to miły i wiosenny przebój. Słowa są bardzo optymistyczne i piękne - mówił w Trójce Andrzej Zieliński.

"Sady w obłokach to kolejna perełka z repertuaru Skaldów, która trafiła na płytę "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał". Andrzej Zieliński jest autorem muzyki, słowa napisał Leszek Aleksander Moczulski. Dlaczego ten utwór szczególnie podoba się kobietom? O tym w nagraniu audycji.

Zespół Skaldowie jest kolejnym bohaterem wyjątkowego cyklu muzycznego Piotra Metza prezentowanego w porannym paśmie "Zapraszamy do Trójki". Do tej pory dziennikarz przybliżył dorobek m.in. takich artystów jak Voo Voo, Maanam, David GilmourKasia KowalskaJan BorysewiczTomek LipińskiEwa BemLech JanerkaT.LoveRaz, Dwa, TrzyPerfectEdyta BartosiewiczHeyOasisJohnny CashLed Zeppelin, Pink FloydThe DoorsSting, Eric Clapton, The Rolling Stones, Jimi HendrixR.E.M., Elvis Presley, Prince, Ewa Bem, Michael JacksonNirvanaFoo Fighters, Kate BushPearl Jam, Bruce Springsteen czy Red Hot Chili Peppers.

*** 

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki - ranek 
Prowadzi: Piotr Metz 
Gość: Andrzej Zieliński (wokalista i założyciel zespołu Skaldowie)  
Data emisji: 4.02.2016    
Godzina emisji: 7.38

tj/mk

Playlista
Tagi
Playlista