X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jak samorządy traktują kulturę?

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2018 22:15
Na początku naszej transformacji ustrojowej niektórzy byli zdania, że kultura sama się utrzyma. Toteż w wolnorynkowej rywalizacji wielu zaczęło stosować popkulturowe zasady działania w odniesieniu do kultury.
Audio
  • Ile powinny dla sztuki robić samorządy? (Klub Trójki)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: dudassbela/Pixabay

Jak stworzyć sensowną opozycję w samorządowym układzie, żeby wartościowe zjawiska wygrywały z popularnymi? Jak silne są środowiskowe naciski, które tworzą system cenzorski znacznie bardziej restrykcyjny niż dawna socjalistyczna cenzura?

Będziemy rozmawiać o tym, jak samorządy – w tym stanie i układzie, w jakim są obecnie – traktują kulturę, ile na nią łożą, czy w ogóle postrzegają potrzebę jej dotowania.

Warto o tym rozmawiać teraz, bo za dwa miesiące – 21 października – czekają nas wybory samorządowe.

Zapraszamy do słuchania dołączonej audycji.

***

Tytuł audycji: Klub Trójki
Prowadzący: Monika Małkowska
Goście: Agnieszka Korytkowska-Mazur (reżyser, teatrolog, kulturoznawca, producent, redaktor, wykładowca, dyrektor generalny i artystyczny Teatru Dramatycznego w Białymstoku), Zbigniew Belowski (dyrektor Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu, radny Pionek), Artur Krajewski (artysta, profesor warszawskiej ASP, inicjator i organizator Interdyscyplinarnego Festiwalu Miasto Gwiazd w Żyrardowie)
Data emisji: 23.08.2018
Godzina emisji: 21.08

ml

Czytaj także

Wizualna polityka - coraz jej więcej w galeriach

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2018 09:48
Artyści coraz częściej tworzą projekty, które mają więcej wspólnego z naukami społecznymi lub dziennikarstwem niż z tradycyjnie pojmowaną sztuką. Chodzi o dokumenty, wywiady, agitowanie za lub przeciwko jakiejś sprawie z życia wziętej. Dlaczego tak się dzieje?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cena ukryta pod farbą

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2018 17:00
Tym razem o naprawdę niewidocznym elemencie sztuki: o cenie.
rozwiń zwiń