X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Rusza konkurs Męskie Granie Young!

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 17:43
– Przed nami piękne lato, a wszystko to w związku z dziesiątą edycją Męskiego Grania – mówił na antenie Trójki Piotr Stelmach, zapowiadając konkurs Męskie Granie Young.
Audio
  • Tomasz Organek i Piotr Stelmach o konkursie Męskie Granie Young (Myśliwiecka 3/5/7/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Evannovostro/Shutterstock.com

Męskie Granie Young, czyli konkurs dla młodych wykonawców i zespołów. Organizowany jest w związku z dziesiątą edycją trasy koncertowej "Męskie Granie". Trwa od dziś do 22. marca, a dzień później, w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" zostaną ogłoszone wyniki.

Ambasadorzy konkursu – Tomasz OrganekPiotr Stelmach – zaprosili do wzięcia w nim udziału dwadzieścia podmiotów artystycznych - solistów i zespołów. Na stronie www.meskiegranieyoung.pl można głosować na tych,  których twórczość najbardziej przypadnie Państwu do gustu.

Siedmiu z największą liczbą głosów zagra na scenie "Ż" podczas tegorocznego "Męskiego Grania", a dla dwóch liderów mamy też kolejną nagrodę - profesjonalne teledyski zrealizowane przez Papaya Young Directors, czyli absolwentów szkół filmowych i artystycznych!

Zapraszają: Tomasz Organek i Piotr Stelmach