X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

"Muzyczna poczta UKF" ze Szklarskiej Poręby!

Będzie to bardzo ciekawe otwarcie – zapowiedziała dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej Anita Kaczmarska w pierwszej audycji realizowanej prosto z zaśnieżonej Szlarskiej Poręby, gdzie odbywa się szósta edycja Festiwalu "Trójka Górom".
Tomasz Żąda spełnia muzyczne życzenia Słuchaczy w Szklarskiej Porębie
Tomasz Żąda spełnia muzyczne życzenia Słuchaczy w Szklarskiej PorębieFoto: Magdalena Trzaska
O Audycji
Tytuł Muzyczna poczta UKF 2020/02/13 13:09
Prowadzący Tomasz Żąda

Oficjalne otwarcie Festiwalu "Trójka Górom" nastąpi już o godz. 17:30. W Namiocie Spotkań przy Skwerze Radiowej Trójki Tomasz Żąda pytał naszego gościa m.in. o atrakcje, które czekają uczestników wydarzenia.

– Zawsze planujemy "Trójkę Górom" tak, żeby był śnieg, zwłaszcza że towarzyszą jej Mistrzostwa Polski w Rzeźbie ze Śniegu. Przyjedzie do nas Sambor Dudziński, czyli człowiek-orkiestra. Skonstruował niezwykłą wręcz maszynę, czyli "dźwiękowiązałkę". A potem spotkanie dla nas bardzo istotne, ponieważ będziemy rozmawiać o miłości do Szklarskiej Poręby w kontekście 60-lecia nadania praw miejskich. Ta miłość czasem jest trudna, nieodwzajemniona, ale zawsze to miłość, bo trudno nie kochać naszego miasta – opowiadała Anita Kaczmarska.

Trójkowy Namiot Spotkań w Szlarskiej Porębie  Foto: Magdalena Trzaska Trójkowy Namiot Spotkań w Szlarskiej Porębie Foto: Magdalena Trzaska

W audycji gościliśmy także Grażynę Biederman z Urzędu Miasta w Szklarskiej Porębie, która jest jedną z pomysłodawczyń Festiwalu "Trójka Górom", a także Agnieszkę Rozenek odpowiedzialną za promocję miasta. Jak to w "Muzycznej Poczcie UKF", nie zabrakło muzycznych życzeń od naszych Słuchaczy.

Goście Grażyna Biederman (Urząd Miasta w Szklarskiej Porębie), Anita Kaczmarska (dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie), Agnieszka Rozenek (Referat Promocji Miasta)
Playlista
Tagi

Playlista