X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Jazz Forum Showcase 2019 w Trójce

Od 1 do 3 października odbyła się pierwsza edycja Jazz Forum Showcase w Szczecinie. Podsumowaliśmy ją w specjalnym wydaniu audycji "Mało Obiektywnie".
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock
O Audycji
Tytuł MO, czyli mało obiektywnie
Prowadzący Mariusz Owczarek
Opis

Dzięki współpracy magazynu "Jazz Forum" z festiwalem Szczecin Jazz, miastem Szczecin, Szczecińską Agencją Artystyczną oraz Instytutem Adama Mickiewicza otwiera się nowy rozdział w historii polskiego jazzu.

Wrażeniami z koncertów, rozmów i spotkań podzielili się z nami m.in. Asia Pieczykolan, Sylwester Ostrowski oraz artyści, główni bohaterowie tych trzech pracowitych dni.

Playlista
Tagi

Playlista