X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Trójka na Zadymce

Od 2 do 10 marca trwa tegoroczna edycja Lotos Jazz Festival – 21. Bielskiej Zadymki Jazzowej. W związku z tym wydarzeniem była to specjalna dwugodzinna audycja 'MO czyli Mało Obiektywnie" nadawana z Metrum Jazz Club.
Amerykański gitarzysta jazzowy Pat Metheny otrzymał Muzyczny Klucz do miasta, podczas konferencji prasowej w ramach LOTOS Jazz Festival 21. Bielskiej Zadymki Jazzowej w Bielsku Białej
Amerykański gitarzysta jazzowy Pat Metheny otrzymał Muzyczny Klucz do miasta, podczas konferencji prasowej w ramach LOTOS Jazz Festival 21. Bielskiej Zadymki Jazzowej w Bielsku BiałejFoto: PAP/Andrzej Grygiel
O Audycji

Tytuł MO, czyli mało obiektywnie 2019/03/09 0:05
Prowadzący Mariusz Owczarek 
Opis

Goście i muzyka artystów występujących na festiwalu – takie były te dwie godziny wyjątkowego spotkania. Program Trzeci Polskiego Radia ponownie jest patronem medialnym Bielskiej Zadymki Jazzowej.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji. 

Playlista
Tagi

Playlista