X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Abuse of power comes as no surprise

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2016 18:34
Widocznie każdy dzień festiwalu Open'er będzie przynosić nowe hasła. To od Jenny Holzer.
Jedna z wystaw Jenny Holzer - w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Massachusetts
Jedna z wystaw Jenny Holzer - w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w MassachusettsFoto: Flickr/Amy

Jenny Holzer jest amerykańską artystką, która zasłynęła (jeśli to dobre słowo) pracami zbudowanymi wokół słowa, zdania. Jako projekcje, billboardy czy napisy LED wdzierały się w przestrzeń miejską tam, gdzie mogły trafić na odbiorców. Jedno z nich brzmi "abuse of power comes as no surprise". Na głównej scenie festiwalu Glastonbury nosił je na koszulce Yannis Philippakis z zespołu Foals. Nie ma przypadków. Foals dzisiaj na głównej festiwalowej scenie, rejestrujemy koncert i mam nadzieję, że będziemy mogli zrobić retransmisję. Ten napis był punktem wyjścia do naszej rozmowy, która pojawi się na antenie w przyszłym tygodniu. Dzisiaj krótki fragment.

Podobnie z Justyną Kopińską, która dzisiaj była bohaterką spotkania literackiego w namiocie KinoTeatru. Krótki fragment spotkania z Justyną już dzisiaj, więcej w najbliższym wydaniu Radiowego Domu Kultury.

W naszym króciutkim programie pojawi się także Maria Peszek - przed swoim festiwalowym występem. Agnieszka Obszańska opowiada o spektaklu "Ewelina płacze" Anny Karasińskiej. Spektakal można zobaczyć na festiwalu!

do usłyszenia po 19

Agnieszka & Agnieszka & Michał

FB: @PSgra @terenkultura @radiowydomkultury @znajwyzszejpolki