X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Jedyna taka akcja w roku

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2020 19:00
Reportaż o "Świętach bez granic" to podróż po wieloletniej historii Trójkowych licytacji świątecznych, podczas których Słuchacze mogą wspomóc Fundację Świętego Mikołaja i tych najbardziej potrzebujących.
Audio
  • "Święta bez granici" od kuchni (Reportaż/Trójka)
Kuba Strzyczkowski z przedmiotami licytowanymi w czasie Świąt bez granic 2019
Kuba Strzyczkowski z przedmiotami licytowanymi w czasie "Świąt bez granic 2019"Foto: Wojciech Kusiński/PR

Tylko podczas czwartej licytacji w ramach akcji "Święta bez granic 2019" słuchacze Programu Trzeciego wpłacili aż 326 392 zł! To nie byłoby możliwe bez prowadzącego – Kuby Strzyczkowskiego, który od wielu lat jest twarzą i głosem świątecznych licytacji. Sprzedawał już "nic", sprzedawał nienamalowany obraz pana Kuby, a także przepis na kapustę z grzybami Marka Wałkuskiego (który został wylicytowany za 110 tysięcy…).

– Wszystkie licytowane przedmioty są w studiu, bo jak Kuba patrzy na nie z bliska, to ładniej o nich opowiada. Poza tym szeleści nimi, a taka radiowa gra sprawia, że to jest atrakcyjne – mówi Trójkowa wydawczyni, Ewa Lipowicz.

Teraz dziennikarz opowiada o tym, skąd bierze energię i pomysły, by zachęcać słuchaczy do wpłat, a także o tym, komu można pomoc i jaka atmosfera panuje w grudniu w Trójce. 

– Kiedy pracuję na żywo, bez przerwy zdarzają się sytuacje, które zmuszają mnie do wysiłku. Dopóki robię rzeczy, które wymagają ode mnie trudu, dopóty mnie to wciąga. Wchodzę do studia i to jest łaska boska, że zaczyna się audycja, bo ta audycja będzie inna niż wszystkie. Natomiast wszystko, co dzieje się do tego momentu, jest bardzo męczące, bo jest oparte na potwornej powtarzalności. Na szczęście jest antena! – przyznaje Kuba Strzyczkowski.

***

Posłuchaj także innych reportaży emitowanych w Trójce >>>

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce
Tytuł reportażu: "Święta bez granic"
Autorka reportażu: Agnieszka Szwajgier
Data emisji: 8.01.2020
Godzina emisji: 18.42

Czytaj także

"Święta bez granic 2019". Rekordowa czwarta licytacja!

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2019 19:00
Kolejna aukcja i kolejny rekord! Podczas czwartej licytacji w ramach akcji "Święta bez granic 2019" zebraliśmy 326 392 zł! Kwota uzyskana z wysłanych SMS-ów wyniosła 87 555 zł, a dochód ze sprzedaży zebranych przedmiotów sięgnął 238 827 zł. Do zdobycia były m.in. biżuteria od Pary Prezydenckiej, koszulka Bayernu Monachium z podpisem Roberta Lewandowskiego, platynowa płyta od Dawida Podsiadło i Krzysztofa Zalewskiego i mowa motywacyjna trenera Mike'a Taylora.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Święta bez granic 2019". Dodatkowa licytacja za nami!

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2019 22:00
Podczas pięciu licytacji w ramach akcji "Święta bez granic 2019" udało się zebrać już ponad 900 tys. złotych! W sobotniej "Liście osobistej" mieli Państwo kolejną okazję, by wesprzeć zdolne dzieci z niezamożnych rodzin.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Święta bez granic 2019". Dogrywka numer 2 za nami!

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2019 19:03
Podczas sześciu licytacji w ramach akcji "Święta bez granic 2019" udało się zebrać 937 707 złotych! A wszystko po to, by wesprzeć zdolne dzieci z niezamożnych rodzin.
rozwiń zwiń