X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Seniorzy i juniorzy odkrywają razem piękno świata

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2019 18:17
– Pewnego pięknego dnia dostałam list z Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" z informacją, że zostaliśmy wytypowani jako jedna z pięciu szkół, w której chcieliby oni wypróbować pomysł współpracy seniorów z młodymi ludźmi. Pomyślałam "o, to będzie ekstra" – mówi dyrektor szkoły Katarzyna Cukierska.
Audio
  • Porozumienie ponad pokoleniami (Reportaż/Trójka)
Mentorki Szkoły z pasją
Mentorki "Szkoły z pasją"Foto: Archiwum Szkoły z Pasją z Ostrowca

W ostrowieckiej "Szkole z Pasją" dzieci uczą się nie tylko od nauczycieli. Projekt "Tandem. Mentoring 55+" to pilotaż działań mentoringowych opartych o partnerską relację dwóch pokoleń. Do projektu zapraszamy osoby 55+, które chciałyby podzielić się swoją pasją, zainteresowaniami, wolnym czasem, z młodszym pokoleniem, na zasadzie regularnych spotkań 1 na 1: osoba 55+ i dziecko w wieku 8-13 lat. Mentoring opiera się na wolontarystycznym zaangażowaniu osoby 55+.

Pilotaż projektu "Tandem. Mentoring 55+" prowadzony jest przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę", we współpracy ze Stowarzyszeniem Przestrzeń Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych PISK prowadzącym "Szkołę z Pasją" w Ostrowcu Świętokrzyskim, Fundacją Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła w ramach Programu "Uniwersytety Trzeciego Wieku – Seniorzy w Akcji" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Szkoła, uczestnicząc w pilotażowym projekcie, zaangażowała do pomocy seniorów. Czy współpraca osób, które dzieli wiek i doświadczenie, może zmienić czyjeś życie? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego reportażu.

***

Posłuchaj także innych reportaży emitowanych w Trójce >>>

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce
Tytuł reportażu: "Chcę jej pokazać, że świat jest piękny"
Autorka reportażu: Marlena Płaska
Data emisji: 17.06.2019
Godzina emisji: 18.44

ml


Czytaj także

Szkoła niezwykłych możliwości

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2019 18:55
Młodzież z II liceum Ogólnokształcącego w Oleśnicy pod Wrocławiem ma staże w firmach, może dostawać stypendia refundowane przez biznesmenów, realizować swoje projekty i pasje.
rozwiń zwiń