X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Bardzo odważne życie na swoim

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2016 18:30
Z początkiem sierpnia panie Agnieszka, Asia, Ola, Emilka oraz pan Piotr zamieszkali w mieszkaniu treningowym na warszawskim Ursynowie. To lokal przeznaczony dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.
Audio
  • Niepełnosprawni trenują życie na swoim (Reportaż/Trójka)
Zapraszamy na reportaż opowiadających o ludziach, którzy próbują nauczyć się prowadzenia domu i życiowej odpowiedzialności (zdjęcie ilustracyjne)
Zapraszamy na reportaż opowiadających o ludziach, którzy próbują nauczyć się prowadzenia domu i życiowej odpowiedzialności (zdjęcie ilustracyjne) Foto: Pixabay

W Warszawie powstało drugie mieszkanie chronione - treningowe dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

- Osoby, które tu są mają się wzbogacić o umiejętności codziennego życia poprzez treningi: kulinarne, komunikacyjne, porządkowe, samoobsługowe, budżetowe czy spędzania czasu wolnego - mówi koordynatorka projektu Marta Kończak.

Przez kilka miesięcy osoby obojga płci będą przy wsparciu asystenta żyło "na własny rachunek", ucząc się wszystkiego co jest niezbędne w prowadzeniu samodzielnego gospodarstwa domowego. Jednocześnie będą prowadzić życie zgodne z dotychczasowymi wyborami i możliwościami: uczęszczać do pracy, korzystać z zajęć w placówce rehabilitacyjnej, projekcie, itp.

Tu znajdziesz reportaże emitowane w Trójce >>>

***

Tytuł audycji: Reportaż w Trójce
Tytuł reportażu: "Życie na swoim"
Autorka reportażu: Marta Rebzda
Data emisji: 21.09.2016
Godzina emisji18.15

mp

Czytaj także

Klubokawiarnia Pożyteczna daje nadzieję

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2016 18:30
Z końcem kwietnia ruszyła w Warszawie klubokawiarnia, w której znajdą zatrudnienie osoby z niepełnosprawnością intelektualną.
rozwiń zwiń