X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Włodek Pawlik solo na Trójkowej scenie. Posłuchaj i zobacz!

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2020 22:00
Koncertowy sierpień w Trójce upłynął pod znakiem Włodka Pawlika i jego serii występów w studiu im. Agnieszki Osieckiej, u boku znakomitych instrumentalistów oraz wokalistów jazzowych. Jeden z czterech koncertów w ramach Włodek Pawlik Summer Jazz Festival artysta zagrał solo, a jego retransmisji mogliśmy wysłuchać w piątek (11 września) na antenie Trójki.
Włodek Pawlik z solowym występem w studiu Trójki
Włodek Pawlik z solowym występem w studiu TrójkiFoto: Wojciech Kusiński/PR

Posłuchaj
50:06 2020_09_11 21_08_25_PR3_Koncert_w_Trojce.mp3 Włodek Pawlik Summer Jazz Festival 2020. Włodek Pawlik z solowym występem w studiu im. Agnieszki Osieckiej (Koncerty w Trójce)

 

Koncert odbył się w ramach Włodek Pawlik Summer Jazz Festiwal 2020, który zrealizowany został dzięki długoletniej i bardzo twórczej współpracy Artysty z Programem 3 Polskiego Radia, oraz dzięki wsparciu finansowemu w ramach programu Kultura w sieci – ze strony Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowego Centrum Kultury. Partnerem jest Firma Yamaha Europe.   

Począwszy od 31 lipca 2020 roku poprzez siedem kolejnych letnich piątkowych wieczorów mieliśmy okazję słuchać koncertów firmowanych nazwiskiem Włodka Pawlika – uznawanego za jednego z największych polskich jazzmanów, rozpoznawalnego na całym świecie, jedynego polskiego laureata Grammy w kategorii jazzu.

Summer Jazz Festiwal 2020 | Włodek Pawlik/Polskie Radio

Włodek Pawlik Summer Jazz Festiwal to cztery koncerty transmitowane bezpośrednio ze Studia Polskiego Radia im. A. Osieckiej: 

Włodek Pawlik Summer Jazz Festival Foto: mat. promocyjne Włodek Pawlik Summer Jazz Festiwal 2020 Foto: mat. promocyjne

Trzy kolejne wieczory – 28 sierpnia oraz 4 i 11 września – były prezentacją trzech materiałów archiwalnych o wyjątkowej wadze z punktu widzenia dorobku artysty – w tym nigdzie nie prezentowany wcześniej zapis dwóch koncertów z legendarnego Blue Note Jazz Club w Nowym Jorku (2018), a także premierowy koncert płyty "Zagajewski/Pawlik-Mów spokojniej" (Palladium, 2016) z udziałem Adama Zagajewskiego czytającego własne wiersze.

Trzy ostatnie koncerty prezentowane są na kanale YouTube – Pawlik Relations.

(mat. prasowe)

Czytaj także

Włodek Pawlik i Marek Bałata na Trójkowej scenie [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2020 22:03
W piątek, 28 sierpnia o godz. 21.05 zaprosiliśmy do wysłuchania koncertu zarejestrowanego 7 sierpnia w ramach Włodek Pawlik Summer Jazz Festiwal 2020. W studiu im. Agnieszki Osieckiej pianiście towarzyszył wokalista Marek Bałata. Obejrzyj koncert!
rozwiń zwiń