X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Włodek Pawlik Trio na żywo w studiu Trójki. Zobacz!

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2020 20:00
W piątek 31 lipca w studiu im. Agnieszki Osieckiej wystąpił Włodek Pawlik Trio w składzie: Włodek Pawlik – fortepian, Paweł Pańta – konbtrabas, Cezary Konrad – perkusja. Był to koncert inaugurujący Włodek Pawlik Summer Jazz Festiwal 2020. Występ transmitowaliśmy na antenie, stronie internetowej, kanale YouTube i Facebooku Trójki.
Włodek Pawlik Trio
Włodek Pawlik TrioFoto: Cezary Piwowarski

Wszechstronny pianista i kompozytor muzyki jazzowej, filmowej i teatralnej. Lider formacji Włodek Pawlik Trio. Jedyny polski laureat laureat nagrody Grammy w kategorii jazzu – za płytę "Night in Calisia".


 Od 31 lipca, przez siedem kolejnych letnich piątków,  zawsze o godzinie 19.00, muzyki tego wybitnego artysty oraz jego znakomitych gości będzie można posłuchać w ramach pierwszej, hybrydowej edycji Włodek Pawlik Summer Jazz Festiwal 2020. Transmisje i retransmisje koncertów na antenie radiowej Trójki oraz on-line od piątku 31 lipca.

***

Włodek Pawlik Summer Jazz Festival zrealizowany zostanie dzięki długoletniej i bardzo twórczej współpracy artysty z Programem 3 Polskiego Radia oraz dzięki wsparciu finansowemu w ramach programu "Kultura w sieci" – ze strony MKiDN oraz NCK. Partnerem jest Firma Yamaha Europe.


Włodek Pawlik Summer Jazz Festival Foto: mat. promocyjne Włodek Pawlik Summer Jazz Festival Foto: mat. promocyjne

Koncerty transmitujemy bezpośrednio z Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej:

  • 31.07 – Włodek Pawlik Trio z udziałem Pawła Pańty – bass i Cezarego Konrada – drums (transmisja bezpośrednia na antenie Trójki)
  • 7.08 – Marek Bałata – vocal, Włodek Pawlik – piano  (transmisja online Trójka)
  • 14.08– Włodek Pawlik – piano solo recital (transmisja online Trójka)
  • 21.08 – Włodek Pawlik – piano, Łukasz Pawlik – cello (transmisja online Trójka)
Włodek Pawlik Summer Jazz Festival Foto: mat. promocyjne Włodek Pawlik Summer Jazz Festival Foto: mat. promocyjne

Trzy kolejne wieczory – 28 sierpnia oraz 4 i 11 września – to prezentacja trzech materiałów archiwalnych o wyjątkowej wadze z punktu widzenia dorobku artysty – w tym nigdzie nie prezentowany wcześniej zapis dwóch koncertów z legendarnego Blue Note Jazz Club w Nowym Jorku (2018), a także premierowy koncert płyty "Zagajewski/Pawlik-Mów spokojniej" (Palladium, 2016) z udziałem Adama Zagajewskiego czytającego własne wiersze.

Trzy ostatnie koncerty będą prezentowane na kanale YouTube – Pawlik Relations.

Włodek Pawlik plays "Stała w polu"(Polish folk song)/"Spring" (F. Chopin)/PawlikRelations

(mat. prasowe)


Zobacz więcej na temat: Trójka Włodek Pawlik koncert