X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Organek. Surowy rock na Trójkowej scenie

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2020 20:00
20 lutego 2017 roku w Muzycznym Studiu PR im. Agnieszki Osieckiej zaprezentował się – w ramach specjalnego wydania muzycznej audycji "Aksamit" Anny Gacek – zespół Organek pod wodzą jej charyzmatycznego lidera, kompozytora, wokalisty i gitarzysty w jednej osobie – Tomasza Organka. Nagranie tego konceretu przypomnieliśmy w niedzielę 19 lipca 2020 roku.

To jeden z ulubieńców słuchaczy Trójki. Muzyk, który poważną karierę rozpoczął z grupą Sofa, a kilka lat temu zdecydował się na stworzenie autorskiego zespołu, wystąpił w studiu im. Agnieszki Osieckiej podczas specjalnego wydania audycji "Offensywa de Luxe" Piotra Stelmacha. I odebrał symboliczną nagrodę - Szczotę za 2016 rok. A także zaprezentował kilka piosenek swojej grupy, w tym hit "Mississippi w ogniu", która przez kilka tygodniu była na szczycie zestawienia "Listy Przebojów Programu 3".


Posłuchaj
50:47 2017_02_20 20_08_08_PR3_Aksamit.mp3 Organek w Trójce. Koncert w studiu im. Agnieszki Osieckiej (Aksamit/Trójka)

 

Utwór ten promował drugi album Organka zatytułowany "Czarna Madonna" (2016). Kompozycje z tej płyty złożyły się na koncert w Trójce. Oczywiście nie zabrakło też przebojów: "O! Matko" czy tytułowego nagrania z debiutanckiego krążka artysty, czyli krążka "Głupi".

Warto przypomnieć, że Organek jest laureatem muzycznej nagrody Mateusz Trójki 2014 za "odważny i oryginalny powiew rock'n'rolla w muzyce rozrywkowej na płycie 'Głupi' oraz przypomnienie istoty bezpośredniego i bardzo osobistego kontaktu z publicznością podczas koncertów zorganizowanych w małych miejscowościach na Podlasiu, latem 2014 roku".

Czytaj także

Ørganek powraca! Premiera nowego utworu i klipu "Pogo"!

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2020 10:13
Zespół Ørganek prezentuje pierwszy singiel z nowej, długo wyczekiwanej płyty, której premiera będzie miała miejsce jesienią tego roku. Nowy utwór zatytułowany "Pogo" mogliśmy premierowo usłyszeć w Trójce dziś po godz. 10.00 w audycji "Byle do 13". Zapowiedział go dyrektor muzyczny stacji Mariusz Owczarek.
rozwiń zwiń