X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Lipali – muzyka, która trafia w sedno. Zobacz wideo z koncertu!

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2020 00:00
W listopadzie 2015 roku zespół wydał krążek zatytułowany "Fasady". Kilka miesięcy później – w lutym 2016 roku – grupa Tomasza Lipnickiego wystąpiła w Muzycznym Studiu PR im. Agnieszki Osieckiej, prezentując materiał z tej płyty. Koncert Lipali przypomnieliśmy we wtorek 2 czerwca 2020 roku o godz. 23.05.

"Fasady" to piąty studyjny album Lipali, ale pierwszy nagrany w czteroosobowym składzie. W 2015 roku do Lipy, Qlosa i Luka dołączył Roman Bereźnicki.

W "Fasadach" słychać, jak muzyka dojrzewa z zespołem  jest miejsce na ogień i zabawę, ale też nie brakuje przestrzeni na miłość i refleksję. Poszukiwanie  siebie, szczęścia, wolności i sensu życia  jest wyczuwalne w każdym dźwięku i słowie.

Jedenaście kawałków to historia człowieka, który ma wiele za sobą, ale nadal szuka odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jaką drogę wybrać? Jak kochać, kiedy we wspólne życie wdziera się rutyna? Czym jest człowiek? Jak szczęśliwie żyć, gdy dookoła tyle wojen i cierpienia? Wiele pytań, niewiele odpowiedzi.

Poniżej druga część koncertu:


"Fasady" są inne, niż wszystkie pozostałe płyty Lipali, ale jak zawsze zespół trafia w sedno tego, co w życiu najważniejsze. Nadal jest prosto, bezpośrednio i bezkompromisowo.

Archiwum koncertów w Trójce >>>

(mat. promocyjne/iwo)

Czytaj także

Offensywa de Luxe: święto polskiej muzyki!

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2016 10:38
Fisz Emade Tworzywo, Marek Napiórkowski i Kortez odebrali nagrody "Offensywy", czyli Szczoty! Wszyscy nagrodzeni wystąpili w studiu im. Agnieszki Osieckiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Strachy na Lachy. Walentynkowy koncert w Trójce (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2016 23:00
W Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 wystąpił zespół Strachy na Lachy. Był to wieczór szczególny nie tylko dla fanów, ale i dla muzyków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Perfect w Trójce z okazji Dnia Dziecka

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2020 23:05
1 czerwca 2001 roku zespół zgodził się wystąpić dla dzieci trochę starszych, czyli dla młodzieży z Domów Dziecka zaproszonej przez radiową Trójkę. Nagranie tego koncertu przypomnieliśmy dokładnie po 19 latach - w poniedziałek 1 czerwca 2020 roku.
rozwiń zwiń