X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Filmowy Zwierzyniec. Audycja prosto z Roztocza

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2019 17:17
To była ostatnia relacja Ryszarda Jaźwińskiego z 20. Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu. Dziennikarz Trójki rozmawiał z organizatorami i gośćmi roztoczańskiej imprezy. 
Audio
  • Relacja z 20. Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu (Trójkowo, filmowo)
Katarzyna Figura i Ryszard Jaźwiński przed projekcją filmu Ubu Król podczas 20. edycji Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu
Katarzyna Figura i Ryszard Jaźwiński przed projekcją filmu "Ubu Król" podczas 20. edycji Letniej Akademii Filmowej w ZwierzyńcuFoto: PAP/Wojtek Jargiło

– Długo zastanawiałam się nad tytułem tego filmu. Termin zaczerpnięty jest z terminologii łyżwiarstwa figurowego. Ta konkurencja została przed wielu laty wycofana z tej dyscypliny – mówiła o swoim filmie "Jazda obowiązkowa" reżyserka Ewa Kochańska. 

W związku z premierą najnowszego filmu Quentina Tarantino, Ryszard Jaźwiński przypomniał rozmowę z Rafałem Zawieruchą, który wystąpił w "Pewnego razu… w Hollywood". Polski aktor wcielił się w postać Romana Polańskiego. – To wielkie wyróżnienie. To było niezwykłe doświadczenie wejść w jego życie w czasach świetności i wolności Hollywood – opowiadał Rafał Zawierucha.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji, w której ponadto:

  • Ogólnopolski Konkurs Prelegentów Filmowych – laureaci;
  • aktualności filmowe;
  • muzyka filmowa.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: 
Ryszard Jaźwiński
Goście:
Ewa Kochańska (autorka filmu "Jazda obowiązkowa"), Rafał Zawierucha (aktor), Maja Górczak, Mikael Lipiński, Eliasz Gramont (dyrektor festiwalu Solanin)
Data emisji: 17.08.2019
Godzina emisji: 16.08

kw/mk

Czytaj także

"Mowa ptaków", "Piłsudski" i inne premiery filmowe

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2019 17:00
Oczekujemy na premierę "Piłsudskiego" Michała Rosy oraz "Mowy ptaków" Xawerego Żuławskiego. Ryszard Jaźwiński rozmawiał z drugim z wymienionych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katarzyna Figura: marzyłam, żeby wystąpić w filmie Piotra Szulkina

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2019 17:12
Mija właśnie rok od śmierci Piotra Szulkina. Ryszard Jaźwiński namówił Katarzynę Figurę, aby w audycji opowiedziała o swoich wspomnieniach związanych z reżyserem. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

LAF. Atrakcje roztoczańskiego święta kina

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2019 17:00
Rozpoczęła się jubileuszowa, 20. edycja Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu. Na miejscu jest Ryszard Jaźwiński, który nie tylko rozmawiał z aktorami i twórcami, którzy zjawili się na festiwalu, ale także rzucił światło na program oraz wydarzenia towarzyszące imprezie.
rozwiń zwiń