X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Filmowe rozmowy, filmowe nowości prosto z Cieszyna!

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2019 17:13
To było specjalne wydanie audycji, które Ryszard Jaźwiński poprowadził z Cieszyna, gdzie rozpoczął się 21. Przegląd Filmowy "Kino na Granicy".
Audio
  • Ruszył festwial "Kino na Granicy" (Trójkowo, filmowo)
Rynek w Cieszynie, po lewej stronie ratusz
Rynek w Cieszynie, po lewej stronie ratuszFoto: Shutterstock.com/Henryk Sadura

Trwa 21. Przegląd Filmowy "Kino na Granicy" w Cieszynie (27.04-3.05) pod patronatem Trójki. Ryszard Jaźwiński spotkał się z organizatorami oraz twórcami filmowymi prezentującymi swoje filmy podczas przeglądu.

– To jedyny festiwal, na który przyjeżdżam. Pojawiam się na nim z wielką przyjemnością. Nie ma tutaj napięć, czerwonych dywanów czy nagród, przez co od razu jest zdrowsza atmosfera. Trzecim powodem jest Cieszyn. Tu urodził się i wychował mój ojciec – mówi aktor Witold Wieliński. 

Kogo jeszcze w Cieszynie spotkał Ryszard Jaźwiński? Jakie filmy zostaną zaprezentowane podczas festiwalu? Co przygotowali organizatorzy tej imprezy? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której również aktualności filmowe i muzyka filmowa.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Goście: Jolanta Dygoś (dyrektor 21. Przeglądu Filmowego "Kino na Granicy" w Cieszynie), Jakub Gajdica (dyrektor organizacyjny czeskiej strony 21. Przeglądu Filmowego "Kino na Granicy" w Cieszynie), Witold Wieliński (aktor), Małgorzata Bogdańska (aktorka), Adam Sikora (reżyser, operator filmowy)
Data emisji: 27.04.2019
Godzina emisji: 16.07

kw/mk

Czytaj także

"To historia prostej rodziny". Agnieszka Warchulska o filmie "Powrót"

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2019 17:40
Ryszard Jaźwiński spotkał się z Agnieszką Warchulską, odtwórczynią głównej roli w nowym filmie Magdaleny Łazarkiewicz "Powrót". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

22. Przegląd Filmów o Sztuce w Zakopanym. Co zostaje po artystach?

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2019 17:00
– Te nagrodzone i te nienagrodzone filmy zostawiły we mnie ślad. Wspaniałe w tym festiwalu jest to, że bez względu na to, jak dobry jest film, postać czy dzieło sztuki, o którym opowiada, samo w sobie rezonuje z odbiorcą – podkreśla Kinga Dębska, przewodnicząca festiwalowego jury.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Roma Gąsiorowska: dążenie do ideału jest dosyć dyskusyjne

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2019 14:00
W audycji przypomnieliśmy fragmenty rozmowy z aktorką podczas spotkania z publicznością na Festiwalu "Trójka Górom" w Szklarskiej Porębie.
rozwiń zwiń