X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Roma Gąsiorowska: dążenie do ideału jest dosyć dyskusyjne

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2019 14:00
W audycji przypomnieliśmy fragmenty rozmowy z aktorką podczas spotkania z publicznością na Festiwalu "Trójka Górom" w Szklarskiej Porębie.
Audio
  • Ryszard Jaźwiński w rozmowie z Romą Gąsiorowską (Trójkowo, filmowo)
Roma Gąsiorowska
Roma GąsiorowskaFoto: mat. prasowe

"Trójka Górom" w Szklarskiej Porębie >>>

Podczas rozmowy, którą Ryszard Jaźwiński odbył z Romą Gąsiorowską zimą w Szklarskiej Porębie, aktorka opowiadała m.in. o swoim najnowszym filmie – komedii romantycznej "Całe szczęście", w której wystąpiła w roli głównej u boku Piotra Adamczyka.

– Pomyślałam sobie, że to jest też znak naszych czasów, że główna bohaterka komedii romantycznej jest trenerką fitness. Żyjemy w czasach, w których mamy potrzebę dążenia do ideału, co jest dosyć dyskusyjne. Możemy na to popatrzeć z różnych stron. Chcemy dbać o siebie i to jest fajne, ale z drugiej strony zamienia się to w jakieś chorobliwe zapatrzenie w siebie. Możemy to obserwować w mediach, mediach społecznościowych. Młodzież ma w tej chwili trudny moment i trzeba do tego mądrze podchodzić – mówi Roma Gąsiorowska.

Jak wyglądało pierwsze spotkanie Romy Gąsiorowskiej z Piotrem Adamczykiem na planie filmowym? Dlaczego oboje zapamiętali tamtą sytuację? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

W programie ponadto: 

  • 21. Przegląd Filmowy "Kino na Granicy" w Cieszynie (27.04-3.05.2019) pod patronatem Trójki, rozmowa z organizatorami - zapowiedzi programowe;
  • aktualności filmowe;
  • muzyka filmowa.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Autor: Ryszard Jaźwiński
Goście: Roma Gąsiorowska (aktorka), Jolanta Dygoś (szefowa 21. Przeglądu Filmowego "Kino na Granicy" w Cieszynie)
Data emisji: 20.04.2019
Godzina emisji: 16.07

ml/mk

Czytaj także

Agata Kulesza: lubię mieć przestrzeń do tworzenia

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2019 11:00
Agata Kulesza opowiedziała Ryszardowi Jaźwińskiemu o pracy przy filmie "Zabawa, zabawa", a także o filmowych planach na najbliższe miesiące.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Noc Oscarów w polskiej stolicy kina

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2019 11:00
Oscarowa gorączka za nami. Ceremonię przyznania nagród komentowaliśmy w Trójce podczas Nocy Oscarowej z Łódzkiej Szkoły Filmowej.
rozwiń zwiń