X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

"Po uśmiech Marysi". Pomóżmy chorej 5-latce

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2018 14:00
Od poniedziałku w Polskim Radiu trwa akcja charytatywna "Po uśmiech Marysi" na rzecz ciężko chorej córki jednego z naszych radiowych kolegów. U Marysi zdiagnozowany został guz mózgu - glejak wielopostaciowy o IV stopniu złośliwości.
Audio
  • Dramatyczna diagnoza i wsparcie, wypowiadają się m.in. rodzice Marysi ( Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
  • "Po uśmiech Marysi". Jak zmienia nas pomaganie? (Zapraszamy do Trójki – ranek)
  • Tomasz Jeleński z rodziną o walce z rakiem córki (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
  • "Po uśmiech Marysi". Rośnie skuteczność pomagania w internecie (Do południa/Trójka)
  • Kuba Strzyczkowski zaprasza do udziału w licytacji w ramach akcji "Po uśmiech Marysi"
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: sumroeng chinnapan/shutterstock.com

Rodzice 5-letniej dziewczynki zdecydowali się na eksperymentalne leczenie w Meksyku, które daje nadzieje na powrót do zdrowia Marysi. Terapia wiąże się to jednak z ogromnym wydatkiem. Jej całkowity całkowity koszt wynosi ok. 900 tys., brakuje jeszcze ponad 500 tys. zł. 

Wszystko o akcji w naszym serwisie specjalnym >>>

Dlatego w piątek 28 września, zorganizujemy dla Słuchaczy aukcję przedmiotów, wybranych i ofiarowanych na ten cel przez współpracowników, pracowników i przyjaciół Trójki . Gorąco zachęcamy Państwa do wsparcia naszej akcji "Po uśmiech Marysi". Pieniądze można wpłacać za pośrednictwem strony Fundacji "SiePomaga", a także wysłać SMS o treści "radio" pod numer 72365, koszt: 2,46 zł (w tym VAT). 

Historia Marysi to nie jedyna taka historia w Polskim Radiu, gdzie dziecko zapada na tak straszliwy nowotwór. Kilka miesięcy temu podobny "wyrok" usłyszała też Marysia, córka Tomka Jeleńskiego. Tu jednak finał jest optymistyczny. Dziesięciolatka przeszła operację, a guz okazał się niezłośliwy.


Po uśmiech Marysi Po uśmiech Marysi

***

Materiały poświęcone zdrowiu 5-letniej Marysi pojawiają się w porannym i popołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" w tygodniu 24.-28.09.

Czytaj także

"Po uśmiech Marysi" - akcja charytatywna Polskiego Radia!

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2018 11:50
W naszej radiowej rodzinie zdarzyło się nieszczęście – ciężko zachorowała pięcioletnia córka naszego kolegi Łukasza Mituły, pracownika Straży Radiowej. U Marysi zdiagnozowany został guz mózgu – glejak wielopostaciowy o IV stopniu złośliwości. Rodzice Marysi chcąc ratować życie swojego jedynego dziecka, zdecydowali się na eksperymentalne leczenie za granicą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wojowniczka". To dla niej trwa akcja "Po uśmiech Marysi"

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2018 09:29
9 lipca 2018 roku świat pana Łukasza Mituły zupełnie się zmienił. Wtedy dowiedział się, że jego 5-letnia córeczka, Marysia ma raka mózgu.
rozwiń zwiń