X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać… na Spitsbergen?

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2019 06:50
– Często zgłaszają się osoby chcące odpocząć od tego, co robią, np. pracownicy korporacji, którzy po prostu pragną oderwać się od rzeczywistości – mówi kierownik Polskiej Stacji Polarnej na Spitsbergenie, Włodzimierz Sielski.
Audio
  • Jak wygląda życie i praca na Spitsbergenie? (Zapraszamy do Trójki – ranek)
Spitsbergen, Norwegia
Spitsbergen, NorwegiaFoto: shutterstock.com/Tetyana Dotsenko

Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk rozpoczął rekrutację do pracy badawczej na Spitsbergenie. Swoje CV mogą wysyłać geolodzy, geofizycy, meteorolodzy, ale też informatycy i kucharze. 

– Tam jest po prostu łatwiej. Nie mamy banków, rachunków do płacenia, nie trzeba biegać, bo wszystko jest z grubsza w jednym miejscu – opowiada polarnik, Piotr Horzela.

Jak członkowie wyprawy radzą sobie na małej, odizolowanej przestrzeni? Do kiedy można wysyłać swoje zgłoszenia o pracę na Polskiej Stacji Polarnej? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Zapraszamy do Trójki – ranek
Prowadzi: Marcin Łukawski
Autorka materiału: Ewa Dziardziel
Data emisji: 14.11.2019
Godzina emisji: 6.42

kr

Czytaj także

Wierszyna – kawałek Polski na Syberii

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2019 16:52
– W rodzinnych domach moich rodziców wszyscy rozmawiali po polsku – wspomina mieszkanka syberyjskiej wsi Wierszyna, Ewelina Wiżentas. To w tym miejscu trwają uroczyste obchody 30-lecia oficjalnego wprowadzenia nauki języka polskiego do programu miejscowej szkoły.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Edukacja w szkole średniej za granicą. Czy warto?

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2019 06:44
– Każde pójście do szkoły średniej, której jeszcze się nie zna i towarzyszy temu wyjazd do innego miasta, będzie dużą zmianą – podkreśla Przemysław Staroń, nauczyciel i psycholog z Uniwersytetu SWPS. A co jeżeli to miasto znajduje się w innym kraju, a nawet na innym kontynencie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej wylądował… piekarnik!

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2019 06:45
– Astronauci raczej nie gotują, a odgrzewają gotowe jedzenie w woreczkach. Mają prowiant jak żołnierze – wyjaśnia Mateusz Borkowicz z Planetarium Centrum Nauki Kopernik. Na szczęście to już się zmieniło, bo na Międzynarodową Stację Kosmiczną wysłano specjalnie zaprojektowany kosmiczny… piekarnik.
rozwiń zwiń