X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Cieszmy się życiem tu i teraz. "To jest nasza specjalna okazja"

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2020 15:53
– Nie czekam na świat po pandemii. Budowałam go w samotności  i buduję teraz. Myślę, że wykorzystałam odosobnienie, tę moją "świętą kwarantannę" potykając się ze sobą, z lękiem, z niepewnością – przyznaje Grażyna Dobroń.  
 Kiedy ziemia wchłonie nadmiar wody, a słońce osuszy krajobraz, zacznę zbierać zioła, zwłaszcza te czerwcowe podobno mają największą moc  mówiła Grażyna Dobroń
– Kiedy ziemia wchłonie nadmiar wody, a słońce osuszy krajobraz, zacznę zbierać zioła, zwłaszcza te czerwcowe podobno mają największą moc – mówiła Grażyna DobrońFoto: shutterstock/sirastock

Grażyna Dobroń Proszę niczego nie zostawiać na specjalne okazje. Żyjemy tu i teraz i to jest nasza specjalna okazja

Autorka "Instrukcji obsługi człowieka" przyznaje, że niektóre nowe rzeczy przychodzą i zachwycają nas. – Te, które są problematyczne, traktuję jako doświadczenie i robię wszystko, by zrozumieć to, co próbują przekazać. Staram się je przekształcić, wtedy przestaje boleć. Mam też sprawy, których nadal nie rozumiem, które czekają na rozwiązanie. Prawdziwe cuda zdarzają się wtedy, kiedy nie walczymy, kiedy ufamy życiu i sobie – przekonuje.  


Posłuchaj
04:10 2020_06_22 11_32_09_PR3_Instrukcja_Obslugi_Czlowieka.mp3 Nie czekajmy na specjalne okazje. Zmieniajmy nasze życie od dziś (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)

 

Czytaj także:

psychologia emocje nastrój 1200.jpg
Jak przetrwać nasze osobiste trzęsienia Ziemi?

Grażyna Dobroń wiele uwagi poświęciła też potędze dobrych myśli, którymi otaczamy innych ludzi, także tych nieznajomych. – Ta myśl, ta intencja jest najważniejsza. To, co myślimy, to tworzymy. To, co czujemy, to przyciągamy. To, co sobie wyobrażamy, tym się stajemy – przypomina autorka "Instrukcji obsługi człowieka". 


fot. shutterstock/Art Furnace fot. shutterstock/Art Furnace

***

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadzi: Grażyna Dobroń 
Data emisji: 22.06.2020
Godzina emisji: 11.32

gs

Czytaj także

Las – pobudza wyobraźnię, rozwija kreatywność

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2020 12:00
– Każdy z nas ma własną ciszę, coś, co go uspokaja, i własny krok, kiedy wybiera doświadczenie. Na szczęście przyroda chroni nas i uczy – mówi Grażyna Dobroń.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W życiu warto stawiać na rozwiązania

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2020 12:47
Ruszyliśmy w miasto. Spacerujemy, szukamy tego, co było. Chcemy poczuć się, jak dawniej. W Programie 3 Polskiego Radia prezentujemy kilka rozwiązań, które przydadzą się w życiu codziennym po czasie izolacji spowodowanej epidemią koronawirusa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zostać specjalistą od samego siebie

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2020 11:40
– Czuję, że mamy dość i to nie tylko koronawirusa. Sytuacja wyborcza rozpala emocje, a i świat przeżywa bardzo trudne chwile. W tym wszystkim przyszedł to nas dobry, czerwcowy weekend – mówi Grażyna Dobroń.
rozwiń zwiń