X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x

Nowotwory głowy i szyi u młodych. Jak zapobiegać?

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2016 15:30
Przyczyną zachorowań nie są - jak można by przypuszczać - telefony komórkowe, a raczej wczesna inicjacja seksualna i duża liczba partnerów
Audio
  • Nowotwory głowy i szyi u młodych. Jak zapobiegać? (Instrukcja obsługi człowieka/Trójka)
Grażyna Dobroń tłumaczy, jak w najbliższych dniach skorzystać z darmowych badań profilaktycznych. Można je wykonać w całym kraju
Grażyna Dobroń tłumaczy, jak w najbliższych dniach skorzystać z darmowych badań profilaktycznych. Można je wykonać w całym krajuFoto: Glow Images/East News

Profesor apeluje, by zwracać uwagę na takie objawy, jak: przewlekła chrypa, ból gardła, dyskomfort podczas przełykania, jednostronna niedrożność nosa, guz na szyi czy zmiany koloru błony śluzowej w obrębie jamy ustnej. - Jeśli te objawy trwają dłużej niż trzy tygodnie, to należy się zgłosić do lekarza - mówi gość Grażyny Dobroń.

Dlaczego i jak powinniśmy dbać o stan jamy ustnej? Jakie produkty żywnościowe lepiej ograniczyć, a które jeść częściej? O tym wszystkim w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Instrukcja obsługi człowieka
Prowadzi: Grażyna Dobroń
Gość: prof. Wojciech Golusiński
Data emisji: 19.09.2016
Godzina emisji: 11.16

fbi/mp

Czytaj także

Jak emocje wpływają na nasze serca?

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2016 14:38
Naczynia krwionośne i tętnice są pod silnym wpływem naszych emocji. Dlaczego tak się dzieje?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak dbać o pompę, bez której nie ma nas?

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2016 16:45
- Nikt nie wie lepiej od nas samych, jak się czujemy. Jest taki moment, kiedy odczuwamy dyskomfort w samopoczuciu lub w różnych częściach ciała. Warto się wówczas zatrzymać i zapytać, z jakiego powodu tak się dzieje - mówi Emilia Żurek, psychosomatoanalityk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warzywa strączkowe. Jedz i żyj dłużej!

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2016 15:50
- Warzywa strączkowe doskonale komponują się z różnymi rodzajami mięs. Można je też świetnie wykorzystać do deserów - przekonuje Maria Banach, autorka książki "Strączki".
rozwiń zwiń