X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Czy świat ma pomysł na reakcję wobec Rosji?

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018 13:15
Na Morzu Azowskim Rosja ostrzelała i przejęła trzy ukraińskie okręty. Ranni ukraińscy marynarze zostali uwięzieni.
Audio
  • Czy świat ma pomysł na reakcję wobec Rosji? (Za, a nawet przeciw/Trójka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

Żołnierz USA Polska 1200.jpg
Stała wojskowa baza Amerykanów w Polsce?

Służby Ukrainy poinformowały o manewrach i gromadzeniu rosyjskich wojsk przy granicy Ukrainy. Pilne posiedzenie zwołała Rada Bezpieczeństwa ONZ. Czy to tylko incydent, czy też początek nowej ofensywy Rosji…

– Działania rosyjskie bardzo konsekwentnie zmierzają do zamknięcia akwenu Morza Azowskiego i uczynienia z niego wewnętrznego morza rosyjskiego, co niesie masę różnych problemów i wyzwań dla żeglugi ukraińskiej – mówi Wojciech Konończuk z Ośrodka Studiów Wschodnich. – Spodziewam się, że Unia Europejska i Stany Zjednoczone przyjmą kolejne sankcje wobec Rosji – dodaje.

– Myślę, że jeżeli Putin się ograniczy do tego pojedynczego incydentu, to świat zrobi niewiele. Wyraziliśmy nasze oburzenie. Mówił o tym Sekretarz Generalny NATO. Konieczna byłaby otwarta wojna przeciwko całemu państwu ukraińskiemu, żeby Zachód podjął zdecydowane działania. Na tego typu agresję Rosja się nie zdecyduje  – zaznacza dr hab. Andrzej Szeptycki z Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji, w której oprócz ekspertów wypowiedzieli się nasi słuchacze.

***

Tytuł audycji: Za, a nawet przeciw
Prowadzi: Kuba Strzyczkowski
Goście: Wojciech Konończuk (Ośrodek Studiów Wschodnich), dr hab. Andrzej Szeptycki (Instytut Stosunków Międzynarodowych, Uniwersytet Warszawski), Tomasz Stryjek (Instytut Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk), Adam Balcer (WiseEuropa), Dominik Owczarek (Instytut Spraw Publicznych), Grzegorz Lewicki (ekspert Fundacji Pułaskiego)
Data emisji: 27.11.2018
Godzina emisji: 12.09

kw

Oto wyniki sondy przeprowadzonej podczas audycji: